ANKRAJ KANALLARI NASIL TASARLANIR

Hilti PROFIS Ankraj Kanalı

Hilti PROFIS Anchor Channel software

Cephe, asansör şaftı ve diğer ankraj kanalı uygulamalarınızın tasarımına Hilti’nin ankraj kanalları üzerindeki uzmanlığını ekleyin. 

Hilti PROFIS Anchor Channel tasarım programı çok çeşitli tasarım yöntemlerini temel almaktadır. Bunlar ACI, EOTA, CEN, SA-TES101 gibi uluslararası yönetmelikleri içerir ve ankraj bağlantıları konusunda 60 yılı aşkın uzmanlık ve araştırmalarımızı içeren Hilti tasarım yöntemlerini kullanır. 

Hilti PROFIS Anchor Channel tasarım  programı zaman kazanmanıza yardımcı olur: 

  • Hilti PROFIS Anchor Channel’ın geometri düzenleme özelliğini kullanarak çözümlerinizi daha hızlı bulun 

  • Optomizasyon  fonksiyonları ile uygulamanız için doğru çözümü bulun. 

  • Özel geometri fonksiyonunu kullanarak özel plakalar tanımlayabilirsiniz. 

Hilti PROFIS Anchor Channel Hong Kong, Çin, Orta Doğu ve Amerika’da bir çok önemli yapının ve gökdelenin ana elemanlarının tasarımında kullanılmıştır. 

Yardıma ihtiyaç duymanız halinde bölgelesel Hilti mühendislik tavsiyeleri de sunmaktayız. 

Ya da özellikle cesurca ve innovatif bir yapıda çalışıyorsanız küresel mühendislik ekibimiz de size destek olabilir. Onlar Hilti ankraj kanallarını ve çözümlerini kullanıarak nasıl daha güvenli kalabileceğinizi sizinle birlikte düişünebilir.

HILTI PROFIS ANCHOR CHANNEL’A ERİŞİM

Hilti PROFIS Anchor Channel yazılımına Hilti Online’dan, yani buradan ücretsiz bir şekilde ulabilirsiniz. Bunun için sadece kayıt olmanız veya kayıtlıysanız giriş yapmanız gerekmektedir.

HİLTİ MÜHENDİSLİK SERVİSLERİMİZ

Tasarımlarınızda yardım almayı arzu etmeniz halinde uzman Hilti mühendislerimiz sizin için ankraj kanalı bağlantı sistemleri tasarımı yapabilir. Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki Hilti takımıyla iletişime geçin.

HIZLI ERİŞİM

BİR MÜHENDİSE SORUN

Hilti BIM/CAD library

HILTI BIM/CAD KÜTÜPHANESİ

Daha fazlası için

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ