Facade building solution

Cephe

Hilti’de müşterilerimizin daha güvenle ve hızlı inşa etmesine yardımcı olabilmek için dünyanın her yerinde geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.
Endüstrimizin ne kadar farklı olduğunu biliyoruz ve sizin alanınıza özgü çözümler öneriyoruz.
Projede ister bir pencere duvarı ister dış cephe ile uğraşıyor olun plakaların köşelerini/kenarlarını tasarlamak her zaman kamaşıktır. Bu uygulamaların gerekliliklerini iyice anlamanız sizin tasarımda, yapımda ve yapım sonrasında karşılacağınız sorunları gidermenizi sağlar.

BİZ SİZE YARDIM ETMEK İÇİN BURADAYIZ

Biz size sürecin en başında yardım ediyoruz- dış cephe panel sabitlemeleri ve yangın durdurmak için optimum mühendislik çözümleri öneriyoruz ve tasarlıyoruz.

Facade Takımı
META Bölgesi

İndirmek için tıklayın

DIŞ CEPHE PANELİ ÜRETİMİ

Biz size dış cephe levhaları üretim süreci boyunca yardım etmek için buradayız. İhtiyaçlarınıza uygun ürünler ve çözümler sunuyoruz. Kontrol altındaki bir üretimde tirizler ve paneller gibi dış cephe panelleri hazırlanır. Bu parçaların sahada hızlı montajı yüksek hassasiye gerektirir. Fabrikada üretilmiş bütün parçalar için mühendislerin çizim yapması ve yapı işlerinin bu çizimleri onaylamasını gerektirir. Hilti size panelleri delmek, kesmek ve panellerin montajı için ideal çözümü sunar.

Daha fazla bilgi için

CEPHE PANELİ UYGULAMASI

Sertifikalı Hilti mühendislerimiz ve müşteri yöneticimlerimiz size projenizde kullanılacak installation tasarımı için yardım eder. Çubuğun, bir panelin, cam duvarların ya da uzay çatının installationı söz kobusu olduğunda sizinle çözüm üretmek için sahada çalışır.

Daha fazla bilgi için

DİREK TESPİT/ÇİVİ ÇAKMA SİSTEMLERİ İLE DIŞ CEPHE MONTAJI

Direk tespit teknolojisiyle birlikte akülü tespit makineleri betona veya çeliğe metrik başlı çiviyi sabitlemek için kullanılır Dış cephe tespitleri için yüksek sabitleme hızı ve kolay kullanım çözümleri sağlar. Sürekli dış ortama maruz kaldıkları için paslanmaz çelik metrik başlı çiviler kulanılır.

Daha fazla bilgi için
Anchor curtain wall fixing

DÜBEL İLE DIŞ CEPHE PANELİ SABİTLEM

Zaman değerli olduğunda karmaşık dış cephe tasarımları planlayıcılara büyük bir zorluk yaratır. İşin planlanması ve yapılması bazen eş zamanlı olarak gerçekleşir. Yapının her bölgesinde ankraj kanalları kullanmak planlardaki değişiklikleri kısa sürede uygulayabilmeyi sağlar. Yenilikçi Hilti HUS3 undercut dübellerini de içeren saplama ankrajları, cephe tespitleri için çok yönlü ve kanıtlanmış çözümler sunar.

Daha fazla bilgi için

DIŞ CEPHE İÇİN YANGIN DURDURUCU SİSTEMLER

Façade brochure - Curtain wall

Bütün inşaat derzleri gibi dış cephe kaplama derzleri dakikalık değişimlerle inşa edilen yapıya karşı sürekli hareket eden dinamik bir sistem.

Hareket sızıntı ve suya karşı dayanıklı olmayan bir dış cephe sistemi, daha maliyetli bir güçlendirmeye neden olabilir.

Hilti bu gereksinimleri karşılamak için test edilmiş ve onaylanmış ürünler geliştirdi. 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ