ÜRETKENLİĞİNİZİ ARTIRIN

Çalışanlarınızı ve ekipmanınızı en iyi şekilde yönetin

Ekipmanlarınızı ve aletlerinizin tam olarak nerede bulacağınızı bildiğinizde, yenilerini satın alarak ya da arayarak değerli zamanınızı kaybetmenin ve oluşacak fazladan maliyetlerin önüne geçersiniz. Hangi sarf malzemelerinin kullanıldığınızı takip ettiğiniz için harcamalar üzerinde hızla daha fazla kontrol sahibi olursunuz.

Make the best use of your people and equipment with ON!Track.

DURMA ZAMANI

Ekipmanı şantiyeye götürün – hızlı

ON!Track, araçlarınızın ve aletlerinizin tam olarak nerede olduğunu ve bunlardan kimin sorumlu olduğunu size söyler. Acilen bir alete ihtiyacınız varsa, nerede olduğunu bilirsiniz ve hemen bir şantiyeye götürebilirsiniz. Sertifikasyon veya eğitimin yenilenmesi gerekiyorsa uyarılırsınız. Sonuç olarak, eksik araçlar veya güncel olmayan belgeler nedeniyle daha az aksama süresi yaşarsınız - üretken kalmanıza ve projelerinizi zamanında ve bütçe dahilinde teslim etmenize yardımcı olur.

With ON!Track you know where your tools and assets are so you can get them to the jobsite fast.

ARTIK “ALETLERİM NEREDE?” YOK

Tüm envanteriniz parmaklarınızın ucunda

Ortalama bir inşaat şirketi, alet ve varlık aramak için ayda 90 saat harcıyor. Zararlar yılda £ 7,000'a mal olabilir. ON!Track size her bir aletin en son nerede görüldüğünü ve bundan kimin sorumlu olduğunu söyler. Bu bilgiler parmaklarınızın ucundayken, ON!Track hem zaman hem de para kaybetmenizi önler ve hızlı bir şekilde kendini amorti eder.

No more missing stuff!

DOĞRU İŞ İÇİN DOĞRU ARAÇLAR

Verimliliği artırın ve maliyetleri azaltın

Hangi araçlara sahipsiniz? Her birinden gerçekten kaç tane ihtiyacınız var? İş için en verimli veya güvenilir araçlar mı? Aletlerinizin doğrudan ve gizli maliyetleri nelerdir? OKendini işine adamış üretkenlik uzmanlarımız bu soruları ve daha fazlasını yanıtlıyor, böylece alet parkınızı işinizin taleplerine uyacak şekilde optimize edebilir ve toplam maliyetini azaltabilirsiniz.

Optimise your tool park to fit the demands of your business and reduce overall costs.

NASIL ON!TRACK İŞİMİZİ DAHA VERİMLİ YAPTI

Aletlerimizi aramak için çok daha az zaman harcıyoruz. Hilti çalışanları kime gideceğini ve onları nerede bulacağını çok iyi biliyorlar.

Michelle Gouws

Assistant to the Contracts Director
Diri Aluminium
South Africa

4 EASY STEPS TO GET YOUR BUSINESS ON!TRACK

1. Book an initial consultation and analysis

Our digital asset management specialists will work with you on a full analysis of your current business processes and equipment. You’ll receive a detailed report outlining the potential savings ON!Track could deliver, and how much it would cost to implement.

2. Have us tailor the system to your needs

We’ll set up the system to match your specific business needs. You can choose which employees will register and process equipment using the software, and we’ll make sure the system is ready to handle all the tools, assets and jobsites you need – right down to specifying how long a tool may be safely used.

3. Get your assets tagged and registered

Once you have ON!Track up and running, our implementation team will tag all your assets with robust barcode or Bluetooth tags, as needed. They’ll scan in each item and make sure it’s registered on the system – so you can start using it right away.

4. Get going with Hilti training and support

ON!Track is simple to use on either a desktop computer or the free mobile app. Our Consultant will lead a comprehensive training session so your employees know how to use all the different functions. Our support doesn’t end here – you can always reach our in-house Customer Services team, or request a personal visit whenever you need help.

HOW DO I GET STARTED?

Book your initial consultation and analysis today

Our team of experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you’ll get a return on your investment. Watch the video to find out more.

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

GET ON!TRACK TODAY

Take control of your assets

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ