About Hilti

HAKKIMIZDA

Biz Hilti’de profesyonel inşaat endüstrisine güç veren modern teknolojiler, servisler ve yazılımlar tasarlar ve üretiriz.

Biz 120 farklı ülkeden 29.000’i aşkın çalışanımız ile küresel bir şirketiz.

Teknolojilerimiz ünlü Japon hızlı trenlerinden dünyadaki en derin ve büyük tünellere kadar dünyanın her yerinde ve  her gün büyüleyici mühendislik deneyimlerine destek olmaktadır.

Biz inşaatınız için tasarım yazılımlarından ürün ve aletlere eğitim, tamir ve testlerden danışmanlığa kadar  360 derece servis sunmaktayız. Biz inşaat için dünya çapında tek durak noktasıyız.

MÜŞTERİLERİMİZLE DİREKT ÇALIŞMA

Hilti customers

Müşterilerimiz yaptığımız şeylerin her zaman merkezinde bulunuyor.

Bu nedenle direk satış takımlarımızla çalışmaktayız ve takım üyelerimiz üçte ikisinden fazlası her gün müşterilerimizle direk olarak çalışıyor. Bu dünya çapında online, telefonda ve sahada toplamda 200.000 etkileşim demektir.

Ve biz Hilti’de sadece ofiste oturmaya inanmıyoruz. Satış ekiplerimiz ve saha mühendislerimiz daha hızlı daha kolay ve de daha güvenli inşaat için çözümler üretmek adına sahada müşterilerimizle sıkı bir şekilde çalışıyorlar.

Tüm bunlar bizim inovasyonumuza güç verir. Çünkü biz müşterilerimizin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu bilir ve anlarız.
 

ÇIĞIR AÇAN ÜRÜNLER ARAŞTIRIYOR VE ÜRETİYORUZ

Biz Hilti’de farklı şeyler yapmayı seviyoruz.
Biz diğerlerine gör açık bir şekilde öne çıkan teknolojiler, yazılımlar ve hizmetler yaratıyoruz.

Yürüttüğümüz araştırmalarda ve tasarım laboratuvarlarında dünya üzerindeki en ünlü teknik üniversiteler ve partnerlerle çalışıyoruz.


Fabrikalarımızda ve harici ortaklarımızda ürettiğimiz bütün ürünlerimizin aynı yüksek kalite ve standartlarda olduğundan emin oluyoruz.


Ve biz 1941’de Martin Hilti tarafından kurulan ve hala Hilti ailesinin sahip olduğu özel bir şirketiz.  Dolayısıyla biz planlarımızı kısa vadede değil gelecek için yapıyoruz.

HILTI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Hilti tarihi

TARİHİMİZ

Daha fazla bilgi
Hilti kurumsal yönetişim

KURUMSAL YÖNETİŞİM

Daha fazla bilgi
Hilti kurumsal sorumluluk

KURUMSAL SORUMLULUK

Daha fazla bilgi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ