TEMEL AMAÇ VE DEĞERLER

Hilti core purpose and values

DAHA İYİ BİR GELECEK İNŞA ETMEK

Daha iyi bir gelecek inşa etmek bizim yaptığımız her şeyin kalbinde bulunuyor. Bu demektir ki biz müşterilerimize daha hızlı ve güvenli yapılar inşa etmelerine daha gözüpek şekilde ve de geride bırakacağımız mirasa dikkat ederek yardım ediyoruz. Hilti olarak biz, yaptıklarımızla dünya üzerinde gurur duyacağımız bir iz bırakmak isteriz. 

Biz, her bir takım üyemizin yükseleceği, değerli olduğu ve kariyerlerinde başarılı olduğu bir şirket inşa etmek ve müşterilerimizle, ortaklarımızla ve üreticilerimizle açık, güvenilir ve başarılı ilişkiler kurmak istiyoruz. 

Biz, ekonomik yapılaşmanın, insanlara hayati yardım yapmanın ya da bir muhitin düzenlenmesine yardım etmenin topluma ve çevreye hizmet için gerçek bir yol olduğunun inancı içerisindeyiz. 

Ve biz başarımızı inşa etmeye devam etmeyi, daha fazla çığır açan teknolojiler üreterek müşterilerimize daha güvenli, verimli ve de etkileyici yapılar yapmaları için güç vermeyi arzulamaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, cesaret, takım çalışması, adanmışlık

Biz Hilti’de değerlerimizi sadece konuşmayız. Değerlerimiz her gün ve çalıştığımız her yerde bütün Hilti takım üyeleri tarafından yaşanır.  

  • Dürüstlük

Yaptığımız her şeyi dürüstçe yapıyoruz.

  • Cesaret

Daha cesur olmak, farklı düşünmek ve müşterilerimizi daha cesur kararlar almaları konusunda onları yüreklenlendirmek için cesaretimiz var.  

  • Takım Çalışması

Takım olarak çalışmaya inanıyoruz. Birbirimizi destekleriz. Biz birbirimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ortaklarımız için varız.  

  • Adanmışlık

    Yaptığımız her şeyi adanmışlık içerisinde yapıyoruz. Müşterilerimize , takım üyelerimize, tedarikçilerimize ve ortaklarımıza yardım için her zaman daha fazla yol kat ediyoruz.

HILTI HAKKINDA DAHA FAZLA

Hilti kurumsal stratejisi

KURUMSAL STRATEJİ

Daha fazla bilgi
Hilti iş modeli

İŞ MODELİMİZ

Daha fazla bilgi
Hilti kurumsal sorumluluğu

KURUMSAL SORUMLULUK

Daha fazla bilgi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ