SAĞLIK VE GÜVENLİK

Biz şantiyelerin daha verimli ve güvenli olmasına yardım ederiz

Health and safety at Hilti

DAHA KULLANIŞLI OLMAK VE KAZALARI ÖNLEMEK İÇİN TASARLANDI

Biz şantiyelerin nasıl tehlike dolu olabileceğinin, ne kadar yüksekte çalıştığınızın ve köşeleri dönmekte nasıl zorlanabileceğinizi anlıyoruz. 

Bu nedenle biz ürünlerimizi kazaları önleyecek ve bu ürünleri kullanan işçilerin sağlıklarını gözetecek şekilde tasarlıyoruz. Bu şantiyeleri güvenli kılmasının yanında zaman kazandırarak verimli bir inşaat süreci sağlar. 

Yenilikçi teknolojilerimiz sizlere aşağıdaki konularda yardım etmek için tasarlandı:

Hilti active vibration reduction (AVR) TE 1000-AVR breaker

El Aleti Titreşimi

Hilti Aktif Titreşim Azaltma (AVR) bilinen aletlere göre titreşimi %60 daha fazla azaltmaktadır. Ayrıca bu teknoloji bununla ilgili oluşabilecek sağlık problemlerini önlemeye ve makinanızı daha uzun süre kullanmanıza yardım eder.

Hilti TE 6-A36 rotary hammer

Yüksekte Çalışma

Yüksekte çalışmak, inşaat endüstrisindeki en büyük ortak tehlike nedenlerinden birisidir. Hilti’nin Aktif Tork Kontrolü (ATC), akülü aletleri, DX direk aletleri, hızlı “bük ve kilitle” kanal montaj sistemleri, Hilti lazer metreler ve hizalama araçları size bu konuda yardım edebilir.

Hilti SID 8-A22 impact driver

Ergonomik ürünler

Bütün ürünlerimiz ergonomik olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Hilti TE 60-ATC combihammer

Gürültü Azaltma

Sahadaki gürültü duyma kaybına yol açabilecek kadar ciddi bir risktir. Biz sürekli aletlerimizin ve teknolojilerimizin sesini azaltmak için çalışıyoruz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM VE SERVİSLERİ

Hilti health and safety trainings

 

Biz geniş çaplı iş sağlığı ve güvenliği eğitimler ve sahada ihtiyaç duyduğunuz özel ekipmanları sağlıyoruz.

 

Eğitimlerimiz oldukça interaktif ve pratiktir. Ayrıca biz kendi teknolojilerimizi test de edebiliriz, mesela toz azaltıcı ürünlerimizle diğer yoğun tozlu teknolojileri karşılaştırabiliriz.

 

Hilti advanced layout training onsite

İNŞAAT İÇİN ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ STANDARTLARI

Hilti’de iş sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Teknolojilerimizi verimli oldukları kadar müşterilerimizi güvende tutacakları şekilde dizayn ediyoruz. 

Ayrıca uluslararası iş sağlığı ve güvenliği standartlarının dünya genelinde bir bütünlüğe ihtiyaç duyduğunun da inancındayız. 

Bu nedenle müşterilerimizle, ortaklarımızla ve öncü meslke örgütleriyle birlikte ortak hedefler ve kurallar belirlemek için çalışıyoruz. 

Biz Avrupa’daki inşaat şirketleri, araştırmacılar ve geliştiricilerin bulunduğu inşaat sahalarını daha güvenli hale getirmenin yeni yollarını bulan ve uygulayan büyük bir platform olan ENCORD’a katıldık. 

Ayrıca inşaat endüstrisi için bir paylaşım platformu olan, tecrübelerimizi paylaşabildiğimiz, harika pratikler yapabildiğimiz ve müşterilerimizin neye ihtiyaç duyduğunu doğrudan dinleybildiğimiz HSE Yönetici Konferansı’nı yürütmekteyiz.

KURUMSAL SORUMLULUK HAKKINDA DAHA FAZLA

Hilti sosyal sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK

Daha fazla bilgi
Hilti takım üyeleri

TAKIM ÜYELERİMİZ

Daha fazla bilgi
Hilti temel amaç ve değerleri

TEMEL AMAÇ VE DEĞERLER

Daha fazla bilgi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ