Her zaman Güvenli Çalışın! Güvenle Çalışın!

İNŞAAT SAHALARININ DAHA GÜVENLİ OLMALI

İNŞAAT SAHALARININ DAHA GÜVENLİ OLMALI

Konu işteki sorumluluklara geldiğinde, birçok çalışan büyük bir baskı ile karşılaşıyor. Dünyadaki çeşitli kuruluşlar stresli bir iş ortamı ya da işten kaynaklanan stresi global bir sorun olarak görüyor. Şirketler iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili riskleri tanımak için uğraşıyor, çalışanlarının refahını ve korunmasını sağlamak çalışıyor. Hilti’de tehlikeli inşaat sahalarının yüksekte veya zorlu çalışma koşullarında nasıl olabileceğini biliyoruz.

İş Sağlığı Ve Güvenliği
İŞÇİ GÜVENLİĞi

ÜRÜNLER İŞÇİ GÜVENLİĞi için tasarlandı

Teknolojilerimiz iş sağlığı ve güvenliği koşullarına uygun olarak tasarlandı. Hilti’nin Aktif Titreşim Azaltma (AVR) özelliği titreşimi üçte iki oranında azaltıyor; sağlık sorunlarını önlüyor ve makinelerin daha uzun süre kullanımına imkan sağlıyor. Yükseklerde çalışırken Hilti’nin Aktif Tork Kontrol teknolojisi (anlık “döndür ve kitle” sistemi) daha az gürültü sağlayarak kesintisiz çalışmaya yardımcı oluyor.

Hilti Aktif Titreşim Azaltma (AVR)
Vakumlu Süpürgeler

UYUM VE GÜVENLİK İŞİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Tozu kaynağından çeken engtegre vakumlu süpürge sistemi varken neden normal vakumlu süpürge kullanıyorsunuz? VC 40-U evrensel vakumlu süpürge ekibiniz için daha temiz ve daha sağlıklı bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Çünkü tozu anında çeker, çevreye salındıktan sonra değil.

Vakumlu Süpürgeler
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Müşterilerimizle, partnerlerimizle, öncü ticaret gruplarımızla ve müşterilerimizin iş sağlığı ve güvenliği için ortak prensipleri ve hedefleri paylaştığımız iş ortaklarımızla günlük çalışıyoruz. Bilgimizi ve profesyonel uzmanlığımızı Sürekli Eğitim Birimi (CEU) ve eğitim kursları, akredite edilmiş Pasif Yangın Durdurucu Eğitimleri ve kapsamlı dübel tasarım yazlımlarıyla daha güvenli yapılar tasarlamak ve inşa etmek için paylaşıyoruz.

Pasif Yangın Durdurucu Kurulum Eğitimleri

Kurumsal sorumluluk hakkında daha fazlası

Takım Üyeleri

Daha fazlası için

Sosyal Sorumluluk

Daha fazlası için

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ