75 YILLIK HILTI

Back in 1941, a small workshop in Schaan, Liechtenstein, was the cradle of today’s corporation.

Değerli okuyucular,  şirketimizin ortakları ve dostları,

Hilti'nin 75 yılı - yaşlı veya genç olduğunu mu merak ediyorsunuz? Şüphesiz, şirket bugüne kadar hiç bu kadar genç ve dinamik olmamıştı. Bu bize geçmişte birçok şeyi doğru ve iyi yaptığımızın rahatlığını ve kesinlik kazanmasını sağlar. Tabii ki tarihimizin sorunsuz bir başarı hikayesi olmadığını söylemeye gerek yok. Biz de krizlerle yaşamaktaydık, ancak onları çevremizdeki dünyayı ve kendimizi yansıtmak, onları başlamak ve büyümek için fırsat olarak gördük.

Dolayısıyla, 75 yıllık tarihimiz yalnızca yenilenme ve dönüşüm ile karakterize değil, aynı zamanda değişimi kabul etme kabiliyetimiz ve açıklığıyla da karakterize edilmiştir. Martin Hilti, babam ve Hilti'nin kurucularından biri bu konuda önemli bir rol oynamıştır. Şirketinin, kendine özgü sorumluluk ve inisiyatif derecesi yüksek kişilerden oluşan bir "girişimci teşebbüsü" olmasını istedi. Bu durum bugün de geçerli olmaya devam ediyor. İnsanları ve performans merkezli sahne alarak, kalıcı hedefler ve destek ortamı yaratırız. Bu etkileşim sayesinde, sürekli olarak özen göstermeye ve asla hareketsiz kalmamaya teşvik edilen küresel bir ekip olarak çalışıyoruz. Bunun ışığında, ağırlıklı olarak bu yıl boyu ileriye bakıyoruz.

Katı bir temel üzerine durduğumuz için, güvenle yapabileceğimiz bir şey: kimliğimizi tanımlayan net hedefler ve uzun vadeli düşünen ve davranan bir aileyle sürekli büyüyen ve geliştiren ve tek hissedarımız olan son derece profesyonel bir küresel ekiple birlikte.


75 başarılı yıl, benzersiz bir müşteri yakınlığı ile karakterize edilen her şeyde kalıcı yenilikler ve dünyanın dört bir yanındaki 23.000'den fazla kararlı takım üyesi tarafından desteklenen başarılı yıllar. Tüm bunlar önümüzdeki 75 yıl boyunca gelişmek için mükemmel bir temel oluşturuyor. Ve Hilti'nin hayranlık uyandıracağı şey bugünü ve yarını.

Saygılarımla,

Michael Hilti

 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ