ŞANTİYE REFERANSLARI

Saha Mühendislerimiz İle Yer Aldığımız Projeler

Hilti Jobsites

Hilti'de bizler, sahada ihtiyaç duyduğunuz teknik uzmanlığı sağlamayı ve çözüm ortağınız olmayı kendimize ilke ediniyoruz. Hilti, hergün dünya çapında binlerce müşteri ile yaptığı görüşmeler, uygulamalar ve testler sonucunda elde ettiği uzmanlığıyla daima inovatif ve kaliteli mühendislik çözümleri sunar.

Tecrübeli ve alanında uzman inşaat mühendislerinden oluşan Saha Mühendisi ekibimiz, sizlere kapsamlı teknik destek ve tasarım desteği sağlamaktadır. Bu servis tüm Türkiye'de ve proje ofisinden başlayarak şantiye uygulamalarının her aşamasında devamlı olarak verilir. Projeye ve uygulamaya özel tasarımlar, hesaplamalar ve teknik kütüphanemiz konusunda size rehberlik ederler. Saha Mühendisi ekibimiz aynı zamanda her türlü Hilti ürünü ile alakalı (dübeller, yangın durdurucu ürünler, kanal ve askı sistemleri, tarama ve ölçüm sistemleri) seminerler, saha testleri ve eğitimler düzenlerler.

İnşaat mühendislerimizden oluşan ve bu alanda özel olarak eğitilen Yangın Durdurucu Ürünler Uzman Satış ekibimiz, pasif yangın durdurucu sistemlerin kullanımına ilişkin ihtiyacınız olan bütün desteği sağlarlar. Sahada olan ekibimiz, ister ofisinizde ister şantiyede ürün spesifikasyon ve kurulumlarını içeren ücretsiz danışmanlık hizmeti verirler.

Rönesans Tower Projesi

Yüksek katlı A sınıfı gökdelen olarak geliştirilmiş ve İstanbulun Anadolu Yakasında Kozyatağı / Ataşehirde 13,810 metrekare alan üzerinde inşa edilmiştir.

#
Marmaray Projesi

Avrupa Yakasında Halkalı'dan başlayıp Anadolu Yakasında Gebze'ye kadar bağlanan modern ve yüksek kapasiteli banliyö tren hattıdır.

#
İstoç Otel Projesi

İstanbul Mahmutbey Yolu üzerinde yer alan proje 35 katlı 127m yüksekliğinde lüks bir otel olarak inşa ediliyor.

#

Websitemizi daha iyi kullanabilmeniz için bilgisayarınıza çerezler yerleştirdik.
İstediğiniz bir anda çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN