ŞANTİYE REFERANSLARI

Saha Mühendislerimiz İle Yer Aldığımız Projeler

Hilti Jobsites

Hilti'de bizler, sahada ihtiyaç duyduğunuz teknik uzmanlığı sağlamayı ve çözüm ortağınız olmayı kendimize ilke ediniyoruz. Hilti, hergün dünya çapında binlerce müşteri ile yaptığı görüşmeler, uygulamalar ve testler sonucunda elde ettiği uzmanlığıyla daima inovatif ve kaliteli mühendislik çözümleri sunar.

Tecrübeli ve alanında uzman inşaat mühendislerinden oluşan Saha Mühendisi ekibimiz, sizlere kapsamlı teknik destek ve tasarım desteği sağlamaktadır. Bu servis tüm Türkiye'de ve proje ofisinden başlayarak şantiye uygulamalarının her aşamasında devamlı olarak verilir. Projeye ve uygulamaya özel tasarımlar, hesaplamalar ve teknik kütüphanemiz konusunda size rehberlik ederler. Saha Mühendisi ekibimiz aynı zamanda her türlü Hilti ürünü ile alakalı (dübeller, yangın durdurucu ürünler, kanal ve askı sistemleri, tarama ve ölçüm sistemleri) seminerler, saha testleri ve eğitimler düzenlerler.

İnşaat mühendislerimizden oluşan ve bu alanda özel olarak eğitilen Yangın Durdurucu Ürünler Uzman Satış ekibimiz, pasif yangın durdurucu sistemlerin kullanımına ilişkin ihtiyacınız olan bütün desteği sağlarlar. Sahada olan ekibimiz, ister ofisinizde ister şantiyede ürün spesifikasyon ve kurulumlarını içeren ücretsiz danışmanlık hizmeti verirler.

Moment İstanbul

AC Yapı’nın İstanbul’da 100 milyon dolarlık dev yatırımla hayata geçirdiği Moment İstanbul projesi cephesi HILTI HST3 Sismik Dübeli ile inşa edildi.

Daha fazla bilgi için

Bursa Panorama 1326

Bursa'nın vizyon projelerden biri olan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nin.kompozit döşemeleri HILTI X-HVB kesme kamalarıyla inşa edildi.

Daha fazla bilgi için

10 Burda AVM

34.000 metrekare alan üzerine 150 adet mağazanın yer alacağı Balıkesir’in Prestij projelerinden 34.000 metrekare alan üzerine 150 adet mağazanın yer alacağı Balıkesir’in en prestijli projelerinden biri olan 10 Burda AVM’nin rampa ve merdivenleri HILTI RE500 V3 Sismik Kimyasal Dübeli ile inşa edildi.

Daha fazla bilgi için