DİREKT TESPİT SİSTEMLERİ DİJİTALLEŞİYOR. HEM DE ŞİMDİ AKILLI!

Yeni barutlu Hilti DX 5 ile Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilme ve bakım servisindeki inovasyonları tecrübe edin

DX 5 powder-actuated tool in action

Yeni nesil barutlu çivi çakma makinesi şimdi üstün DX direkt tespit teknolojisiyle birlikte! Bluetooth bağlantılı servis zamanı göstergesiyle, makine bakımı hiç olmadığı kadar kolay.

 

DX 5’inizin ne zaman servise gitmesi gerektiğini ya da servisten ne zaman geleceğini önceden bilin ve şantiyedeki zorlukların üstesinden kolayca gelin.

TEK BİR MAKİNE, SAYISIZ FAYDA

DX makinelerinizin ömrünü uzatın

Makinenizin kullanım ömrünü uzatın ve arıza yapma ihtimalini azaltın. Yeni servis zamanı uyarıcısıyla, DX 5 tüm direkt tespit işlemlerini takip eder, bu sayede siz makine bakımını takip edip cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. 

Ona güvenin

DX 5 çok daha dayanıklı. Sert beton ve çelik üzerinde yapılan çeşitli sabitleme uygulamaları için güvenle kullanın. DX 5 tam otomatik bir makinedir ve ahşap, metal malzemeler ile birlikte ızgara bağlantılarının sabitlenmesinde işinizi hızlandırır.

 

Hilti parmaklarınızın ucunda

Makinenizi sisteme kaydedin, DX kullanımınızı ve durumunu takip edin. Çivi ve barut sipariş edin ya da eğitim videolarına erişin.
 

Geliştirilmiş DX servisleri

Hilti Connect uygulaması ile makinenizin bakımını nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz ve makinenizi kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Tek tuşla tamir servisimizden bakım talebi oluşturabilirsiniz. Daha sonra tamir servisimiz gerekli bakımı yaptıktan sonra makinenizi size teslim eder.

DX 5 İLE İŞLERİ ÇOK DAHA HIZLI YAPIN

DX 5: Tek makine, sayısız çözüm 

Başüstü sabitlemeler için hızlı, temiz ve basit çözümler

Taze beton beklemez 

DX kalıp elemanlarını sabitlemek için en hızlı çözümdür.

 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ