HİZALAMA İŞLERİNİZ ARTIK DAHA HIZLI VE GÜVENİLİR

PR 30-HVS A12 Eksenel lazer

Hilti PR 30-HVS A12 rotating laser

PR 30-HVS A12 Eksenel lazerin getirdiği yeniliklerle ölçme işlerinizi daha hızlı tamamlayabilir ve bu sayede işçilik maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Bunlara ek olarak patentli teknolojimizin getirdiği yenilikler sayesinde en güvenilir ve doğru sonuca ulaşabilirsiniz

 

DIŞI SAĞLAM, İÇİ AKILLI

PR 30-HVS A12 hassas ölçme bileşenlerini sağlam tutan patentli mineral teknolojisine sahiptir. Ek olarak iç aksamında dahili titreşim sönümleme sistemi, dış etkileri belirgin bir şekilde azaltır. PR 30-HVS A12 Hilti kalitesinden beklediğiniz en yüksek doğruluğu ve sınıfının en iyi hizalama süresini size sunar. PRA 30 alıcısı 2 m’ye kadar düşmeye dayanabilir. Ayrıca PR 30-HVS A12 1,5m’lik tripod düşmesine ve her yönden 1 m serbest düşüşe dayanabilir.

HIZLI VE BASİT

PR 30-HVS A12’nizi PRA 30 alıcısyla eşleştirin ve referans noktası aktarımı, eğim verme, kalıp hizalama ve cephe uygulamaları gibi birçok yatay ve dikey hizalamaları yüksek verimlilikle gerçekleştirin.

15 DAKİKADA ŞARJ EDİN 8 SAAT KULLANIN!

Hilti bataryaları, günümüzde mevcut olan en gelişmiş lityum-iyon batarya teknolojilerinden birini içermektedir. Daha yüksek yoğunluklu hücreler ve akıllı yazılım sayesinde, pili aşırı ısınmadan korumak için her bir hücreyi ayrı ayrı izler ve kontrol eder. Yeni B12 V akü platformumuz ile PR 30-HVS'nizin optimum performansının ve hızlı şarjının tadını çıkarın - sadece 15 dakikalık şarj süresi içinde 8 saatlik çalışma işlevselliği elde edin!

PR 30 İLE EĞİM VERME

Hilti Rotating Lasers

PR 30 İLE AKS HİZALAMA

Hilti Rotating Lasers

PR 30 İLE KOT TRANSFERİ (OTOMATİK TRİPOD)

Hilti Rotating Lasers

Hilti Ürün Servisleri

HIZLI ERİŞİM

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ