Ücretsiz Profis Yazılımı Üyeliği

Her bir yazılım kullanıcısı için özel oluşturulmuş bir aktivasyon kodu gereklidir. Bir ya da birden çok aktivasyon koduna istediğiniz adedi seçerek sahip olabilirsiniz. Ücretsiz yazılımı satın alma işleminden sonra, aktivasyon kodunuz ya da kodlarınız size email ile gönderilecektir. Bu üyelik, Hilti'nin müşterilerine daha iyi hizmet vermesine olanak sağlayacaktır. Kayıt için alınan bütün bilgiler tamamen Hilti bünyesinde gizli tutulacak olup sadece yazılımın bundan sonra sunulacak özelliklerini geliştirmemize yardımcı olacaktır. Ayrıca bu sayede bütün kullanıcılarımıza yazılım güncellemesi ve teknik destek sunma olanağı sağlayacaktır.

 

Yazılım / Aktİvasyon Kodu SİPARİŞİ ve Yazılımın İNDİRİLMESİ


1. Yazılım / Aktivasyon Kodu Siparişi


İstediğiniz yazılımı seçin ve yazılım/aktivasyon kodunu alışveriş sepetine ekleyin. Birden fazla kod siparişi vermek için sipariş adedini arttırmanız yeterlidir.

 


"Alışverişi Tamamla" linkine tıklayarak devam edin

İnternet sitemize kayıtlı değilseniz, sizden iletişim ve firma bilgileri istenecektir. Üyeliğiniz yaratıldıktan sonra yazılım/aktivasyon kodunun siparişi ile devam edebilirsiniz. Şirketinizdeki farklı yazılım kullanıcıları için ayrıca üyelik alınması gerekmemektedir.

Alışverişi tamamladıktan sonra, size 2 farklı email gönderilecektir. Birinci email sipariş onayını içerir. İkinci emailde ise yazılımı indirmek için link ve aktivasyon kodunuzu bulabilirsiniz. Zaten yazılımı kullanıyorsanız, yazılımı güncellediğinizde karşısınıza çıkan ekrana kodu girerek devam edebilirsiniz. Eğer yeni kullanıcıysanız, yazılımı indirmeniz gerekmektedir.


2. Yazılımı indirip yükleme

Email ile gelen linki tıklayarak indirme işlemine başlayabilirsiniz. "Çalıştır" seçeneğine basıp yüklemeyi başlatabilirsiniz. Karşısınıza çıkan adımları takip ederek kolayca tamamlayabilirsiniz.

3. Aktivasyon kodunu yazılıma girmek

Yazılımı yükledikten sonra karşınıza bir kayıt ekranı çıkacaktır. Buraya aktivasyon kodunuzu giriniz, kullanıcı bilgilerinizi doldurunuz ve "kaydol" seçeneğine tıklayınız.

PROFIS i kullanmaya hazırsınız!

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ