Sağlık ÇÖZÜMLERİ

Hilti Healthcare Solutions
HILTI, TESİSLERİN kullanım ömrü boyunca daha fazla ESNEKLİK ve ÜRETKENLİK sağlayan çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Sağlık sektöründeki mimarlar, mühendisler ve şartname hazırlayanlar için Hilti, yaşamları koruyan daha güvenli yapılar inşa etmeye yardımcı olacak bilgi, deneyim ve araçlar sunar.

HASTANELER

Sağlık tesislerinin talepleri için yenilikçi çözümler

Sağlık hizmet ihtiyaçları artmaya devam ettikçe, hastaneler hasta bakımını iyileştirmeye, yetenekli doktorları kendilerine çekmeye ve tıbbi ekipmanlardaki en son yenilikleri kullanmaya çalışmaktadır. Tipik hastane tesisi sürekli bir değişim halindedir. Tesis sahipleri, hastanenin verimliliğini ve kârlılığını korurken bu değişikliği yönetmekle yükümlüdür.

HIZLI İNŞAAT / PRE-FABRİK HASTANELER

Modüler Hastane Tesisleri, özellikle kriz ve salgın hastalıklar sırasında hızlı ve uygun maliyetli çözümlere ihtiyaç duyan hükümetler ve farklı sağlık kurumları için hayat kurtarıcı bir seçenek sunmaktadır. Bunlar, hafif çelik yapı, konteyner ev veya metal perde duvar / profilli çelik sac sistem teknolojisi olarak inşa edilebilir.

Hilti, çalışma zamanı önemli olduğundan montaj ve montaj sürecini hızlandırmak için çeşitli uygulamalar ve hizmetler sunmaktadır.

GEÇİCİ Sağlık TESİSLERİ

Geçici sağlık tesislerinin güvenli ve verimli kurulumu için yenilikçi çözümler

COVID-19 salgını, çok sınırlı bir sürede inşa edilecek ek sağlık tesislerine (Koronavirüsle mücadele hastaneleri ve yeni inşa edilen acil hastaneler dahil), test istasyonlarına ve izolasyon servislerine ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur.

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ