Temporary Healthcare Facilities

GEÇİCİ HASTANELER

Eşsiz tıbbi projeler için benzersiz çözümler

COVID-19 salgını ek sağlık TESİSLERİNE İHTİYAÇ duyulmasına neden olmuştur

COVID-19 salgını, çok sınırlı bir sürede inşa edilecek ek sağlık tesislerine (koronavirüsle mücadele hastaneleri ve yeni inşa edilen acil hastaneler dahil), test istasyonlarına ve izolasyon servislerine ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur.

Hilti, geçici, modüler ve / veya mobil sağlık bakım ünitelerinin güvenli ve verimli kurulumu ile yan hizmet ve ekipmanların sabitlenmesi ve montajı ile ilgili çeşitli yenilikçi çözümler sunmaktadır.

SAĞLIK HİZMETLERİNDE YAPI BİLGİ MODELLEMESİ (BIM)

Uygulamalarımız Bina Bilgi Modellemesi ile desteklenmektedir

Sağlık tesislerinin büyüklüğü ve karmaşıklığı arttıkça, Bina Bilgi Modellemesi (BIM) önemli faydalar sağlar.

BIM

HILTI SERVİSLERİ

Hilti tool services

Ürün ve Mühendislik Servisleri

Tamir servisimiz, bina inşaatı profesyonellerine tamir kalitesi ve lojistik hizmetlerindeki yüksek standartlarımızla çalışmalarını kesintisiz tutma yeteneği sunmak için tasarlanmıştır.

Hilti, üretkenliğinizde size yardımcı olacak çeşitli mühendislik yazılımları sunmaktadır. 

Daha Fazlası

Hilti Logistics services

Mühendislik Servisleri

Hilti, yenilikçi ürünlerimizi değerlendirme ve belirleme konusunda Mimarları ve Mühendisleri eğitmek ve onlara yardımcı olmak için çeşitli teknik destek hizmetleri sunmaktadır. Hilti mühendisleri ve teknik uzmanları, ekibinize uygulama odaklı tasarım çözümleri geliştirme konusunda destek olur. Uzmanlığımızı, temel yapısal ve yapısal olmayan uygulamalar konusunda tasarım ve inşaat topluluğuna danışmanlık etmek ve eğitim vermek için kullanıyoruz. Daha iyi bir gelecek inşa etmek için saygın müşterilerimizle ortak olmak amacıyla çok çeşitli teknik hizmetler sunuyoruz.  Daha Fazlası

HILTI SERVİSLERİ

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ