MÜHENDİSLİK

İnşaat Mühendisleri ve Diğer Mühendisler

Building Construction Trade - Professionals

HILTI ÜRÜN VE SERVİSLERİ

HILTI KABA İŞLER PROFESYONELLERİ İÇİN PREMİUM ÇÖZÜMLER SUNAR

Hilti Türkiye, kaba inşaat iş kolu için kapsamlı bir portföy sunmaktadır. Kalıp, donatı, duvarcılık, kazı ve yıkım gibi tüm uygulamalar için. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi görün ve yardım için çağrı merkezimize başvurmaktan veya ürün uygulmalarını görmek için bir Hilti Mağazasını ziyaret etmekten çekinmeyin.

Kalıp Uygulamaları

Kalıp, beton dökülürken bir destekleyici görevi görür.

Dökümden önce betonarme eleman etrafında kalıp dikilir.

Kalıbın iç boyutu betonarme elemanın boyutunu yansıtır. Dış tarafta kalıp tabana sabitlenmiş kalıp (boru şekilli çelik parçalar veya ahşap kirişler) kullanarak beton tabana sabitlenmektedir.

Yıkım Uygulamaları

Mevcut bir beton elemanın kaldırılmasına ilişkin bu yönteme, inşaat sırasında meydana gelen hataların değiştirilmesi veya düzeltilmesi için gerek duyulabilir.

Yıkım duvarda ya da yerde olabilir. Normalde kırıcılar, betonun çıkarılması için kullanılır; bu, betonun yoğunluğuna ve yıkım işinin yönüne göre doğru kırıcıyı kullanmak gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, doğru keski (geniş düz veya sivri keski gibi) seçilmelidir.

Tamir Servisi

Yerel tamir servislerimiz, onarım ve lojistik hizmetlerindeki yüksek standartlarımızla çalışmalarını kesintisiz devam ettirme olanağı sunmak için tasarlanmıştır.

Donatı ve Ankraj Uygulamaları için Mühendislik Hizmetleri

HIlti, ankraj ve donatı demiri uygulamaları için çeşitli mühendislik hizmetleri ve onayları sunar.

HIltI HİZMETLERİ

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ