Hilti Combihammers

SDS’yi Maksimuma Çıkarın

Hilti Kırıcı&Deliciler

Hilti’nin Kırıcı&Deliciler’ini seviyorsanız, Yeni Çıkan Elektrikli Aletlerimize Bayılacaksınız!

TE 50-AVR & TE 60-AVR/ATC

Kırma ve delme uygulamalarınızı daha hızlı ve daha güvenli yapabilmeniz için ürünlerimizin performansını %25 arttırdık ve titreşimi 9 m/s2 ‘ye indirdik.

Ergonomik Tasarım

Hilti TE 50-AVR yeni şekli ve tasarımıyla, kendi ağırlık sınıfındaki rakiplerine karşı %50 daha fazla kullanım ömrüne sahip.

Tam Anlamıyla Tozsuz Delim

Çıkan tozun %99’unun temizlendiğini bilerek güvenli bir şekilde kırın ve delin. Hilti elektrik süpürgesi ve TE DRS-Y Toz Temizleme Sistemini kullanmanız yeterli.

%66’ya Kadar Daha Az Titreşim

Aktif Titreşim Azaltma(AVR), elektrikli aletleri daha az yorucu kılar ve uzun süreli titreşime mağruz kalmanın etkilerine karşı koruma sağlar. Yorucu olmayan çalışma koşulları günlük çalışma verminizi arttırır ve daha uzun süreler çalışmanıza olanak sağlar.

Aktif Tork Kontrolü (ATC)

Sürekli taklit edilen ama emsali olmayan Aktif Tork Kontrolü(ATC), Kırıcı&Delici ürünlerinin güvenliğini arttıran eşsiz bir Hilti Teknolojisi. Matkap ucunun donatıda sıkışması durumunda hızlı motor durdurma özelliği sayesinde ATC sistemi kullanıcıyı korur.

Değiştirilebilen Kablo

Kablonuzun kırılması durumunda artık makinenizi tamire göndermenize gerek yok. Kablo değiştirmeye ihtiyacınız olduğu zaman sipariş vererek ertesi gün elinize ulaşan kabloyu kullanabilmeniz için yeni TE 50-AVR değişitirilebilir kablo özelliği ile geldi.

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Yeni TE 50-AVR sağlam, kompakt ve iyi bir el tutuşuna sahip bir makine. Betonu kolay bir şekilde deliyor ve gün boyu taş veya beton duvarlar üzerinde çalışsanız bile sizi yorgun hissettirmiyor ki bu mükemmel bir şey. Verdiğiniz paraya değer.

David Mercer
Kontrat Yöneticisi

Daha fazlası için

Uygulamanız ne olursa olsun, size uygun bir HILTI var.

Please enter alternative text here (optional)
1 / 1
Please enter Subline here (optional)

Please enter Copy-Text here (optional)

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ

Hilti Tool Service

At Hilti we’ll repair and clean your Hilti tool within 5 days over the kingdom. We’ll even pick it up at your jobsite and return it to you onsite as well.

More information

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ