Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Lazermetreler

Lazermetrelerimizin uzun mesafelerde veya ulaşılması zor yerlerde ölçüm yaparken nasıl sezgisel kullanıma uygun ve tek kişi tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlandığını öğrenin

Lazermetrelerimizin uzun mesafelerde veya ulaşılması zor yerlerde ölçüm yaparken nasıl sezgisel kullanıma uygun ve tek kişi tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlandığını öğrenin
PD-S Lazer metre 60 m'ye kadar mesafe ve alan ölçümleri için, kullanımı kolay lazermetre
PD-E Lazer metre 200 m'ye kadar ölçümler için, entegre vizörlü dış mekân lazermetresi
Image alt text (optional)

LAZER METRELER

200 metreye kadar 1.5 mm hassasiyetle ölçüm yapan Hilti lazer mesafe ölçerler

Lazer metreleri her gün karşılaşılaştığınız zorlu gerçek dünya koşullarında hayatta kalmak için tasarladık.

  • Sadece tek bir kişi ile uzun mesafeleri ölçme
  • Yükseğe çıkmadan havada dolaylı ölçümler hesaplayarak işçi güvenliğini artırma
  • Hafif ünitelerde tek elle rahat kullanım sağlar. 

LAZER MESAFE ÖLÇERLER

Ölçüm gereksinimleriniz ister bir kol uzunluğuna ister bir dönüme kadar uzansın, Hilti lazer metreler, 30 santimetreden 200 metreye kadar olan iki nokta arasındaki mesafeyi ölçmenin en uygun ve güvenilir yoludur.

İşiniz için doğru lazer metreyle iç ve dış mekan uygulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz, ulaşılamaz yükseklikler ve uzun mesafeler—hepsi bir düğmeye basarak. +/- 1.5 mm’ye kadar hassasiyet ve parlak güneş ışığında bile net okumalar için ekran teknolojisi ile Hilti lazer metreler nerede olursanız olun doğru mesafeyi hesaplayacaktır.

Noktadan noktaya ölçümler

Lazer metreyi sağlam bir noktaya sabitleyin, hedefleyin ve düz çizgiyi anında yakalayın.

Dolaylı hesaplamalar

Erişilemeyen iki nokta arasındaki yüksekliği belirlemeniz mi gerekiyor? Hilti lazer mesafe ölçerlerdeki dahili eğim sensörleri, iki nokta arasında dolaylı bir ölçüm hesaplamak için başlangıç noktası ve bitiş noktası okumaları için açıları algılar.

Kolaylık

Kolay tuşlar, dahili optik vizörler ve sezgisel arayüz ile kesin ölçümleri yakalamayı kolaylaştırın, eldivenli bir el ile bile—sadece işaretleyin ve tıklayın.

Kolay görünürlük

İç ve dış modeller ve sensörle otomatikleştirilmiş arka aydınlatma, yaygın çalışma ortamlarında kullanılabilir.  Ve yeni e-kağıt ekran teknolojimiz direkt güneş ışığında bile üstün okunabilirlik sağlar.