ÇEVRESEL ETKİMİZİ PROAKTİF OLARAK YÖNETMEK

Çevreyi önemsiyoruz – Şampiyon 2020 stratejimizin bir parçası

Image alt text (optional)

Bİrlİkte Daha Sürdürülebİlİr

Daha iyi bir gelecek inşa etmek için çözümler buluyoruz

Ortak bir amacı paylaşıyoruz: daha sürdürülebilir davranmak. Uzun vadeli başarısını güvence altına almaya yardımcı olurken, inşaat sektörünün etkilerinden daha az etkilenen bir dünyanın parçası olmak istiyoruz.

Sektörde değişimi yönlendirmeye nasıl yardımcı olabiliriz? Karbon ayak izimizi azaltmak için Bilime Dayalı Hedefler girişimine (SBTi) odaklıyız. SBTi, şirketlerin Paris İklim Anlaşması ile uyumlu olarak uzun vadeli bilime dayalı CO2 emisyon hedefleri belirlemeleri için tanınmış bir olanak sağlar. Ekonomik faktörlerin yanı sıra insan ve toplum sağlığına da değer veren iş stratejileriyle faaliyet gösteriyoruz.

Bütünsel BİR STRATEJİ: EŞİT derecede ÖNEMLİ üç İLKEMİZ

Çevre

Çevresel etkimizi azaltmaya yardımcı olabiliriz. Paris Anlaşması'na bağlı kalarak küresel sıcaklık artışını 1,5°C (34,7°F) ile sınırlamak için SBTi'ye odaklı çalışıyoruz.

İnsan

Daha güvenli, daha sağlıklı bir endüstrinin hepimize fayda sağlayacağını biliyoruz. Çalışanlarımızın sağlığını önemsiyor, binalarınızda ve şantiyelerinizde iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan çözümler bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Toplum

Daha iyi bir toplum taahhüdünde bulunarak ve inşaat sektörünü yüksek etik standartlarda tutarak, yaşadığımız yerde, çalıştığımız yerde ve bunların da ötesinde olumlu değişiklikler yapabiliriz.

Image alt text (optional)

ÇEVREMİZ İÇİN

Karbon ayak izinizi azaltmanıza yardımcı olan inşaat çözümleri

Sürdürülebilirlik girişimlerinizi hızlandırmaya ve yoğun hammadde kullanılan inşaat sektöründe değişimi yönlendirmeye yardımcı olmak için sürdürülebilirlik ve düşük karbon ayak izi çözümlerinde sektöre liderlik etmeyi hedefliyoruz.

Bu nedenle, Bilime Dayalı Hedefler girişimi (SBTi) aracılığıyla hedefimizde güçlü bir şekilde kararlıyız. 2033'e kadar (kısa vadeli hedef) tüm değer zincirimiz boyunca karbon emisyonlarını önemli ölçüde azaltmak ve 2050'ye kadar (uzun vadeli hedef) net sıfıra ulaşmak için bir eylem planı hazırlıyoruz.

DöngüsellİK Yaklaşımımız

Azalt

Filo yönetim modelimiz, ürünlerimizin yaşam döngüsü üzerindeki kontrolümüzü genişletmemize yardımcı olur. El aleti parkınızı optimize ederek ve ihtiyacınız olandan daha fazla ekipmana harcama yapmanızın önüne geçerek israfı azaltıyoruz.

Tekrar Kullan

El aletlerinizi iade ettiğinizde, bunları ya insani yardım kuruluşları ya da eğitim amaçlı kurumlara bağışlarız ya da yeni yedek parçalar kullanmak yerine, bileşenleri onarım için yeniden işler ve yeniden kullanırız.

Dönüştür

Yeniden kullanılamayan el aletleri küresel ağımız tarafından geri dönüştürülür. Çöplüklerdeki atıkları önlemek için üretim süreçlerimiz de dahil olmak üzere genel olarak daha fazla geri dönüştürmeye çalışıyoruz.

Image alt text (optional)

İNSANLARIMIZ İÇİN

Herkes için, her yerde sağlık ve güvenliği önceliklendirmek

Kendimizi, ekip üyelerimizin ve sizlerin iş sağlığı ve güvenliğine adadık.

Yalnızca şantiye ve bina güvenliğine odaklanan ürün ve hizmetler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda araştırma ve onay kuruluşlarıyla çalışarak güvenlik standartlarının iyileştirilmesine yardımcı oluyoruz. İş sağlığı ve güvenliği, ürün geliştirme süreçlerimizin her bölümünde ön planda: kullandığımız maddelerden, kullanıcıları yaralanmalardan korumak için tasarlanmış el aleti yeniliklerine kadar her yerde görebiliriz.

 

Image alt text (optional)

TOPLUMUMUZ İÇİN

Sürdürülebilir çözümler bulmak için işin ötesine geçme

Yaşadığımız ve çalıştığımız yerde toplumsal zorlukların olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, çalışanlarımızı işin ötesine geçen katkılar yapmaları için yönlendiriyoruz.

Gelişmekte olan ülkelerde ve gelişmekte olan pazarlarda Hilti Vakfı, insanları bağımsız ve kendi kaderini tayin eden bir yaşam sürmeleri için güçlendirmeye kararlıdır. Amacı, büyük ölçekli bir sosyal etki yaratmaktır. Hilti ile çalışarak daha iyi bir dünyaya katkıda bulunuyoruz: Kârımızın %2'sini vakfa veriyoruz.

DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇALIŞMANIN YOLLARINI KEŞFEDİN

Yeşil bina portföyünüzü genişletin

Çevre ve sağlık standartlarını karşıladığı dışarıdan onaylanan yeşil bina ürünleri ile çalışarak yeşil bina sertifikaları alın. BIM gibi hizmetler, yazılımlar ve çözümler aracılığıyla daha güvenli, daha az israflı yapılar inşa edin.

Yeşil bina çözümlerini keşfedin

İsrafa Yol Açan Satın Alımlardan Kaçının

Filo Yönetimi ve ON!Track hizmetlerimiz aracılığıyla el aleti parkınızı optimize ederek gereksiz atık ve harcamaları azaltmaya yardımcı olun. İhtiyacınız olmayanlardan daha az el aletiniz ve piliniz olacak ve ihtiyacınız olanlardan daha fazla üretkenlik elde edeceksiniz.

Filo Yönetimi ve ON!Track hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha güvenli bina tasarımı yapın

Yenilikçi ankraj sistemleri, yangın durdurucu çözümler, mühendislik yazılımı ve BIM süreçleri kullanarak daha güvenli, yasalara uygun binalar tasarlayın. Güvenlik problemlerinizi belirlemenize yardımcı olmak için sahada çalışan mühendislerimiz teknik değerlendirmeler sunar. Ayrıca çevrimiçi veya yüz yüze eğitim oturumlarımız ve yerinde test sistemlerimiz aracılığıyla yüksek kaliteli kurulumlar elde edebilirsiniz.

Bina güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinin

Çalışan sağlığına öncelik verin

Delmenin yerini alan toz giderme sistemleri ve sabitleme el aletleriyle iş sahalarını neredeyse tozsuz hale getirin. Geri tepmeye dirençli ve el-kol titreşimini azaltan el aletleri, yorucu işlere yardımcı olan destek sistemleri (exoskeleton) ve tekrarlayan delme görevlerini gerçekleştiren yarı otonom robotlar (jaibot) ile şantiye yaralanmalarını, yorgunluğu ve işçi eksikliklerini azaltın.

İş sahası güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinin

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ