Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Yangın Durdurucular ve Yangına Karşı Koruma

İnsan hayatını ve binaları yangından kurtarmaya yönelik, uluslararası onaylı ve test edilmiş yangın durdurucu sistemler, üstün kalitede yazılım ve destek konusunda 30 yılı aşkın deneyim

CFS-CID, Firestop Cast-in Device

HER ZAMAN DOĞRU YANGIN DURDURMA ÇÖZÜMÜ

Hilti şantiyelerin daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli çalışmasını sağlar.

Hayatları ve binaları yangından kurtarmak için uluslararası onaylı ve test edilmiş yangın durdurma sistemleri, birinci sınıf yazılım ve destek sağlama konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahibiz. Bu yüzden Hilti'de sizin için tüm süreci basitleştirmeye çalıştık.

Hilti olarak kurulumu kolay olacak şekilde tasarlanmış çeşitli yangın durdurucu ürünler sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitelerini en üst seviyede tutmak için, dünyanın her yerinde kendi üretim tesislerine ve son teknoloji Ar-ge merkezlerine sahibiz. Bu süreci kolaylaştırmak için yangın durdurucu çözümleri tespit eden ve sizi detaylı yangın denetimlerine hazırlayan bir yazılım geliştirdik.

Texas Eyaletinin Plano şehirinde bulunan Kuzey Amerika genel merkezimiz dahil olmak üzere, kurumsal ofisimiz, Ar-ge ve Hilti Mağaza lokasyonlarımız ve daha da önemlisi ülke genelinde stratejik olarak müşterilerimize yakın konumlanmış 3.600'den fazla ekip üyemiz var.

two men test concrete anchoring products in a research and development lab

Kendi inovatif ürünlerimizi üretiyor ve araştırıyoruz

Hilti'de işleri farklı yapmayı severiz. Açıkça öne çıkan teknolojiler, yazılımlar ve hizmetler yaratıyoruz. Dünyanın her yerinde, en iyi teknik üniversiteler ve iş ortaklarıyla birlikte çalışan kendi araştırma ve tasarım laboratuvarlarımızı işletiyoruz. Hilti fabrikalarında ve iş ortaklarımızla kendi ürünlerimizi üretiyoruz ve tüm ürünlerimizin aynı yüksek kalite ve standartlara uygun olduğundan emin oluyoruz. 1941'de Martin Hilti tarafından kurulan ve bugün hala Hilti ailesinin kontrolü altında olan özel bir şirketler grubuyuz. Yani, kısa vadeli kazanç için değil, gelecek için büyümeye çalışıyoruz.

two firestop engineers look at UL system details on a computer

Yangın durdurma deneyimimiz ve uzmanlığımız

Hilti'nin dünya çapındaki uzman ağı, projeniz ve yangın durdurucu ihtiyaçlarınız ne olursa olsun çözümler sunmaya yardımcı olur. Yerel kurallar ve yönergelerle çalışma konusundaki otuz yıllık deneyimimiz, size her yerde ve her projede yardımcı olabilme şansı tanıdı. Son teknoloji araştırma, geliştirme, test ve üretim tesislerimize göz atın.

L049447.tif, Research and Development

Uluslararası onaylar için kurum içi testler

Hilti'de, en katı uluslararası EN, ASTM/UL test standartlarını ve çok daha fazlasını uygulayarak, kurum içi laboratuvarımızda kapsamlı yangın durdurma testleri gerçekleştiriyoruz. Hareket, sismik, akustik ve çevre dahil olmak üzere ek testler önceden tasarlanmış, uluslararası onaylı çözümlerimizde düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Hilti_Manchester_07668.tif

Fark yaratmak için beraber çalışıyoruz

Her Hilti ürünü ve sistemi araştırma, eğitim, yazılım, servis ve destekle desteklenmektedir. Ayrıca yangın durdurucu ürünlerimizi uluslararası standartlara göre test ediyoruz ve Hilti'nin 30 yılı aşkın araştırma ve geliştirmeye dayanan tüm sistem ve yazılımlarımız hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizin işlerinde bir fark yaratmak için ilham alıyoruz. İşinizi daha hızlı, daha güvenli ve daha üretken hale getirmenize yardımcı olmak istiyoruz. Hilti'de sadece ofislerimizde oturmanın ötesine geçiyoruz. Satış ekiplerimiz ve saha mühendislerimiz, müşterilerimizle bulundukları yerde buluşarak, yapıları daha güvenli, daha kolay ve daha hızlı hale getirmek için çözümler buluyor.