ERİŞİM ANLAŞMASI

Lütfen, Hilti web sitesine giriş yapmadan önce bu erişim anlaşmasını okuyun. Bu anlaşma, web sitesine erişiminizi ve onu kullanmanızı düzenler. Siteye giriş yapmanız, bu anlaşmayı ve bağlayıcılığını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Yasal Uyarı


Hilti web sitesini kullanarak, aşağıdaki ifadeleri kabul ettiğinizi belirtmiş oluyorsunuz.

Bu web sitesinde listelenen tüm veri ve hesaplamalar (çizimler dahil), Hilti teknik talimatları, kullanım kılavuzu, ayarlama kılavuzu ve kurulum kılavuzunda yer alan kurallara, formüllere ve güvenlik faktörlerine dayanmaktadır. Buradaki herhangi bir değer, ürünün test aşamasında elde edilen ilgili ortalama değerlere dayanmaktadır. Materyallerdeki değişiklikler sebebiyle, herhangi bir alandaki performansı belirlemek üzere yerinde test uygulanmalıdır.

Kullanıcı tarafından yapılan, veri ve hesaplamalarda (çizimler dahil) yapılan herhangi bir değişiklik, mümkünse, Hilti ya da kanun tarafından belirlenen güvenlik koşullarını karşılamayan bir uygulamaya sebep olabilir. Bu sebeple, kullanıcı, Hilti'yi, bu tür değişikliklerden kaynaklanan uygulamalarla ilgili tüm taleplere karşı korumayı ve ona zarar gelmemesini sağlamayı kabul eder.


Bu web sitesinden ancak ticari/profesyonel amaçlarla hareket eden ticari/profesyonel kullanıcılara satış yapılır.  Bireysel kullanıcılar ticari olmayan satın alımlarını bu web sitesi üzerinden gerçekleştiremez; Hilti Müşteri Hizmeleri veya Hilti Mağazaları ile doğrudan temas kurup ürün satın alabilirler.


Web sitesi, girilmiş olan veriden belirli tipte bir sonuç verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sonuçları kullanmadan önce kontrol etmek ve sonuçların, müşterilerin belirli uygulamaları için uygunluğundan emin olmak müşterinin ve/veya mühendisin sorumluluğundadır.

Web sitesinde bulunan tüm bilgiler ve kullanıcı programları, herhangi bir garanti vermeksizin yalnızca, belirli bir uygulamanın hesaplanmasının doğruluğuna ya da hatasız olmasına yardımcı olur.

Hilti, herhangi bir amaçla bu Web sitesinde bulunan herhangi bir bilginin ya da kullanıcı programlarının kullanılması ya da kullanılamaması ile ilgili ya da bundan kaynaklanan, doğrudan, dolaylı, kazara ya da sonucunda meydana gelen zararları, kayıpları ve/veya masrafları kabul etmez.

BU SİTEDE YAYINLANAN TÜM MATERYALLER, "OLDUĞU GİBİ" TEMELİNDEDİR  VE BUNLARA İLİŞKİN AÇIK VEYA GİZLİ HERHANGİ BİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR. HILTI, TİCARİ ELVERİŞLİLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ  GARANTİ VERMEMEKTEDİR. HILTI, BU SİTEDE YER ALAN FONKSİYONLARIN, KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI YA DA HATALARIN DÜZELTECEĞİNİ YA DA BU SİTENİN VEYA SUNUCUNUN VİRÜS YA DA ZARARLI İÇERİK BARINDIRMAYACAĞINI GARANTİ ETMEZ. HILTI, DOĞRULUKLARI, EKSİKSİZLERİ, GÜVENİRLİLİKLERİ YA DA DİĞER BİR ŞEKİLDE BU SİTEDE YER ALAN MATERYALLERİN KULLANIMINI GARANTİ YA DA TEKEFFÜL ETMEZ.


Erişim ve Bilgi


Erişiminiz, yalnızca meşru iş amaçları için, Hilti bilgilerini görüntüleme ile sınırlıdır. Herhangi bir sebeple Hilti sistemlerinde bulunan Hilti bilgisayar sistemlerine ya da diğer bilgilere erişiminiz veya bunlara ulaşma girişiminiz yasaklanmıştır. Meşru iş amaçları dışında, bu Web sitesinde bulunan herhangi bir bilgiyi kullanmamayı kabul etmektesiniz.

Ticari Marka ve Telif Hakkı

Bu web sitesi, Hilti ticari markasını ve hizmet markasını içermektedir. Telif hakkı, ticari marka, ticari sır ve patent hakları da dahil olmak üzere bu sitede bulunan fikri mülkiyetlerin tüm hakları saklıdır. Bu web sitesine erişim, herhangi bir Hilti fikri mülkiyetini kullanma ya da taklit etme hakkını vermez.

Bu sitede yer alan tüm materyaller, Hilti mülkiyet haklarına tabidir. Yalnızca ilgili Hilti ürünlerinin satın alınması ve spesifikasyonlarının belirlenmesi amacıyla "İndirme" bölümünde yer alan belgelerin indirilmesi ve kullanılması dışında, malzemelerin basımına, kopyalanmasına, yeniden üretilmesine, dağıtımına, iletilmesine, yüklenmesine, indirilmesine, saklanmasına, değiştirilmesine ya da görüntülenmesine izin verilmemektedir.

İletişim

Hilti web sitesi aracılığıyla bildirilen tüm bilgiler daima Hilti mülkiyetinde olacaktır. Özellikle önceden kabul edilmediği takdirde, Hilti'nin bu bilgileri gizli tutmasına gerek yoktur ve Hilti, bildirimi yapan bireylere, herhangi bir ücret ödemeden bilgilerin münhasır mülkiyetine sahip olacaktır.

Kullanıcı Adı ve Şifre Koruması

Hilti kullanıcı tanımlamaları ve şifreleri, kişiye özgü ve gizli olarak kalacaktır. Atanmış kullanıcı adı ve şifre bilgilerini iletmek ya da paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu yasağın herhangi bir ihlali, Hilti'ye karşı, bu ihlalden kaynaklanan tüm zararlar için bir sorumluluk getirmekle beraber, Hilti web sitesine girişin derhal sonlandırılmasına sebep olacaktır. Giriş şifrenizi, yetkilendirilmemiş kullanımdan korumak, tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcı adı ve şifrenizdeki herhangi bir değişiklikten siz sorumlu olacaksınız.

Müşteri Sorumluluğu

İSTENEN SONUÇLARA ULAŞMAK İÇİN HILTI'Yİ SEÇMİŞ OLMANIZLA İLGİLİ TÜM SORUMLULUK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ KABUL ETMEKTESİNİZ. İÇERİK, DOĞRULUK VE BU GİBİ SONUÇLARIN İNCELENMESİ İÇİN HİLTİ'Yİ KULLANMANIZ SONUCU YAPILAN VEYA VERİLEN HERHANGİ BİR KARAR VEYA TAVSİYE (HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA VERİLEN TAVSİYELER DE DAHİL), BU WEB SİTESİ YOLUYLA ULAŞILAN HERHANGİ BİR İÇERİK İLE İLGİLİ TÜM SORUMLULUK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ KABUL ETMEKTESİNİZ.

HILTI, MÜHENDİSLİK YA DA DİĞER PROFESYONEL HİZMETLERİ VERMEKLE İLGİLENMEZ. MÜHENDİSLİK YA DA DİĞER UZMAN YARDIMI GEREKLİ OLDUĞUNDA, BU KONUDA YETKİLİ BİR KİŞİ ARANMALIDIR.

BİZE ULAŞIN

  • Hilti Türkiye Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma 08:00-17:30

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ