İnşaat güvenliğini artırın

Çalışanlarınızı koruyun ve daha güvenli binalar tasarlayın

İnşaat kazaları, yaralanmalar ve uzun süreli hastalıklar, bireyler ve şirketler üzerinde ciddi etkiler yaratabilir. Bu nedenle, sadece yönetmeliklere uymanın ötesine geçiyor ve araçlarımızı, yazılımlarımızı ve hizmetlerimizi geliştirirken güvenliği ilk sıraya koyuyoruz. Tüm çözümlerimiz, ekiplerinizin daha güvenli ve rahat çalışmasına yardımcı olmak ve şirketinize daha güvenli, daha dayanıklı binalar tasarlamada yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yenilikçi güvenlik sistemleri kullanın

Korunduğunuzda, daha güvenle çalışabilirsiniz. İş güvenliği yeniliklerimiz, el-kol titreşimini azaltmak için Aktif Titreşim Azaltma (AVR) ve elektrikli aletin geri tepmesini önlemeye yardımcı olmak için Aktif Tork Kontrolü (ATC) teknolojisine sahip araçlardan oluşur. Şantiye için, el aletlerini ve elektrikli süpürgelerini birleştiren toz giderme sistemlerinden delmeye göre daha temiz, daha sessiz ve neredeyse tozsuz bir alternatif olacak şekilde tasarlanmış BX 3 kablosuz sabitleme aletlerine kadar her şeyi sunuyoruz.

Aktif Titreşim Azaltma (AVR) BX 3 akülü çivi çakma tabancası

Güvenliği göz önünde bulundurularak tasarım yapın

Sismik koşullar için ankraj sistemleri tasarlamak mı istiyorsunuz? Yangın durdurucu veya bağlantı elemanı kurulumlarını verimli bir şekilde belgelemeniz mi gerekiyor? Projenizin inşaat aşamasında yerinde döküm ya da prefabrikasyon hizmetlerini kullanabilmek ve ekstra adımları ortadan kaldırabilmek için Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) kullanmakla ilgileniyorsunuz. Yazılım çözümlerimiz, inşaat projelerinizi daha güvenli, yönetmeliklere uyumlu ve daha verimli hale getirmenize yardımcı olabilir.

Tasarım yazılımı

Güvenlik yönetmeliklerine uyun

Karmaşık iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliklerine hakim olmak her zaman kolay değildir. Şantiyede işler hızla değişir ve güvenlik ihlalleri maliyetli proje gecikmelerine yol açabilir. Hilti web sitesi, uyumluluğu korumanıza ve projeleriniz için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olmak amacıyla ürün onaylarının yanı sıra toz, gürültü ve titreşim derecelendirmeleri hakkında kapsamlı veriler içerir. Ayrıca uzman tavsiyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her ürüne özgü bilgiler Onaylar, genel notlar, özellikler ve CAD detayları

Güvenlik eğitimi ve sertifikasyonu

Etkili eğitim, şantiye güvenliğini artırmanın ve üretkenliği sürdürmenin anahtarıdır. İhtiyaçlarınıza yönelik, çok çeşitli, pratik iş sağlığı ve güvenliği eğitim modülleri ve teknik eğitim kursları sunuyoruz. Eğitiminizi, seçtiğiniz bir yerde veya online olarak gerçekleştirmeniz mümkün.

Tüm eğitimlerimiz

Uyumluluk gerekliliklerini kolay hale getirin

ON!Track inşaat ekipmanı yönetim sistemi ile projelerinizin güvenlik gerekliliklerinin sağlanmasına yardımcı olun. ON!Track, uyumluluk görevlerini otomatikleştirir ve basitleştirir. Sistemi seçtiğinizde, bir el aleti veya ekipman parçasının bakıma, kalibrasyona veya teste her ihtiyaç duyduğunda veya hatta personel eğitimi gerektiğinde uyarı alabilirsiniz. Ekipleriniz, bir el aletini yalnızca barkodaları tarayarak ne kadar süre güvenle kullanabileceklerini de kontrol edebilir.

ON!Track'i kullanmaya başlayın

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ