BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişim ve satın alma seçenekleriniz

Özel Satış Temsilcileri

Sizinle ve ekiplerinizle çalışan, projeniz için doğru çözümü seçmenize yardımcı olan ve işletmenizin uzun vadeli başarısını destekleyen özel satış temsilcilerimiz sizlere şantiyenizde destek verebilirler. Hilti Müşteri Temsilcinize en son Hilti ürün ve hizmet yeniliklerini sorun.

İletişime Geçin

Web sitemiz

Tüm Hilti ürün ve hizmetlerinizi ister ofisinizden, ister şantiyenizde, telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden 7/24 çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Hilti Online'ı, ürünlerimizle ilgili teknik belgelerden BIM/CAD nesneleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir teknik kitaplığa kadar çok sayıda teknik tavsiye ile bir araya getirdik.

Şimdi Kaydol

Hıltı Mağazaları

Hilti Mağazalarımız, ürünler için teşhir veya satış noktalarından çok daha fazlasıdır. Satış ekiplerimiz, yapınıza hangi ürünlerin yardımcı olabileceği konusunda tavsiyelerde bulunur. Ayrıca en son teknolojilerimizi ve yeniliklerimizi sergilemeye hazır ve donanımlıdırlar.

Size en yakın Hilti Mağazasını bulun

Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri ekiplerimiz, sipariş vermekten çok daha fazlası için size yardımcı olmak amacıyla buradalar. Ürünlerimizin, yazılımlarımızın ve hizmetlerimizin gücünü sizlere aktararak projeniz için doğru çözümleri bulmanıza yardımcı olabilirler.

İletişime Geçin

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ