Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Makine uçları

Elektrikli el aleti uçlarımızın nasıl daha hızlı, daha ağır şartlar altında ve daha uzun süre çalışacak şekilde tasarlandığını öğrenin: matkap uçları, keskiler, karot uçları, kesme ve taşlama taşları ve testere bıçakları

Tools inserts

EL ALETİ SARFLARI

Sizin ve el aletleriniz için optimize edilmiş eksiksiz bir sistem

Şantiyede gücü ve performansı artırmak için tasarlanmış yüksek kaliteli sarflardan yararlanın. Spesifik işiniz için optimize edilmiş kapsamlı bir sarf portföyüyle, işi halletmek için doğru el aletini doğru sarflarla eşleştirebilirsiniz.

Hilti sarflarını Hilti kırıcı delicinizle eşleştirmek, aletinizin genel performansını en üst düzeye çıkarabilir, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Tools inserts

Daha güçlü çözümler

Sarfları seçerken güç ve dayanıklılık çok önemlidir, çünkü bunların el aletlerinin gücüne ve en zorlu işlerin gerekliliklerine dayanmaları gerekir. Eksiksiz çözümümüzü, Hilti el aletlerini ve sarflarıyla birlikte kullanarak, sarflarınızın daha uzun ömürlü olmasına, elinizdeki işe dayanacak gücün ve hak ettiğiniz güç ve performansın sağlanmasına yardımcı olur.

Family Pic Insert Tools

Tüm uygulamaları ele alın

Doğru zamanda doğru güce sahip doğru el aletine sahip olmak, teslim tarihlerini karşılamak, çalışma saatlerini optimize etmek ve işi ilk seferde doğru yapmak için çok önemlidir. Hilti'nin emperyal ve metrik ölçülerde sunulan geniş sarf yelpazesi ve ayrıca en özel görevler için özelleştirilebilir seçeneklerle, her zaman iş için doğru sarfa sahip olacaksınız - bildiğiniz ve bu kaliteyi güvendiğiniz Hilti garantisi ile eşleştirin ve seçim artık çok kolay.

Çoklu-Segmentlİ Sarflar

İhtiyaçlarınıza özel olarak tasarlandı

İster en zorlu durumlar için üstün performansa, ister günlük kullanım için daha güvenilir bir ürüne ihtiyacınız olsun, Hilti sarfları, işi yapmak için gereken her şeye sahiptir. Tanımlanması kolay renk kodlaması ve tüm ürün kategorilerinde tutarlı adlandırma ile çoklu segmentli yaklaşımımız, ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru dengeye sahip doğru sarfı seçmeyi daha da kolaylaştırır.

Matkap uçlarımızın ve keskilerimizin her kenarı ve ucu, daha yüksek üretkenlik için daha hızlı, daha sert ve daha uzun süre çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

SMOOTH AND HEX SHANK DRILL BITS

Metal ve Ahşap Delme Uçları

Geniş bir uç yelpazesi - HSS, kademeli delme, havşa, kalıp delme, yaprak tipi, duvar için ve daha fazlası -

10 kata kadar daha hızlı olacak şekilde tasarlanmış matkap uçlarımıza göz atın
VİDALAMA UÇLARI VE LOKMALAR

VİDALAMA UÇLARI VE LOKMALAR

Vidalama uçlarımız, somun ayarlayıcılarımız ve lokmalarımızla çok çeşitli vidalama ve cıvatalama işlerinin üstesinden gelin

Daha fazla bilgi edinin
TİLKİ KUYRUĞU TESTERE BIÇAKLARI

TİLKİ KUYRUĞU TESTERE BIÇAKLARI

Çok çeşitli metal ve ahşap kesme uygulamalarında ideal performans ve ekstra ömür

Tilki kuyruğu testere bıçakları yelpazemizi inceleyin
SDS Max Darbelİ Matkap Uçları

Darbelİ Matkap Uçları (SDS)

Beton, tuğla, duvar ve daha fazlasında diğer matkap uçlarından daha hızlı delmek için benzersiz bir tam karbit kafa ve spiral tasarımı ile tasarlanmıştır

Daha fazla bilgi edinin
Keskiler

Sivri ve yassı keskiler

Üstün performans ve daha uzun kullanım ömrü için tasarlandı – yıkım ve kanal çalışması için

Daha fazla bilgi edinin