Şantiyede hızınızı artırın

Daha hızlı iş akışları için uçtan uca çözümler

Üretken kalmak her zaman kolay değildir. Planlanmamış maliyetler, verimsiz süreçler ve vasıflı işgücü eksikliği, proje gecikmelerine neden olabilir. Tasarımdan şantiyeye kadar her aşamada bina projelerinizi tamamlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış araçlar, yazılımlar ve hizmet çözümleriyle bu yaygın zorlukların üstesinden nasıl gelebileceğinizi ve inşaat işinizin üretkenliğini nasıl artırabileceğinizi keşfedin.

İş akışlarınızı kolaylaştırın

Eskimiş yöntemler ve ekipmanlar, proje teslim tarihlerinin gecikmesine ve daha fazla iş yapılmasına neden olabilir. Yapay zeka, son teknoloji el aletleri, kaliteli ek parçalar ve aksesuarları bir araya getiren yüksek performanslı sistemlerle; inşaat iş akışlarınızı hızlandırmak, tamir süresini azaltmak ve aynı işin iki kere yapılmasını önlemek için yardım alın.

Çalışmanızı düzende tutan hizmetleri kullanın

İhtiyacınız olan el aletlerine ve ekipmanlara sahip olamamak, aksama süresine, daha yüksek maliyetlere ve hatta cezalara yol açabilir. Mükemmel ürün bulunabilirliği, esnek teslimat seçenekleri ve hızlı tamir hizmetleri konusunda yardımcı olabiliriz. Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var veya projeniz hakkında sorularınız mı var? Satış temsilcilerimiz, saha mühendislerimiz ve müşteri hizmetleri ekiplerimiz size ihtiyacınız olan konulardan yardımcı olabilir. Ne istediğinizi zaten biliyorsanız, web sitemizden veya Hilti uygulaması aracılığıyla sipariş vermeniz yeterlidir. Düzenli müşteriler, e-Tedarik hizmetimizle otomatik sipariş vermenin keyfini çıkarabilir.

El Aleti Tamirleri Teslim seçenekleri

Gelecek için eğitim

İnşaat sektöründe nitelikli işgücünün prim yapmasıyla, doğru insanları bulmak ve kalmaları için onları motive tutmak zor olabilir. Bu nedenle Hilti çözümleri, profesyonel ekiplerinizin performansını artırırken vasıfsız kişiler için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışanların becerilerini güncel tutmalarına yardımcı olmak için çok çeşitli eğitim ve sertifika kursları düzenliyoruz.

Tüm eğitimlerimiz Teknik konularda web seminerleri

Teknolojiyi sahaya dahil edin

İleri teknolojiler, önümüzdeki yıllarda inşaat verimliliğinin temel itici güçlerinden biri olacak. Yüksek teknoloji çözümlerimiz, Modüler Kanal Sistemleri kurulumu için Jaibot delim robotundan, dijital planlara dayalı ve hızlı tek kişilik şantiye düzeni sağlayan gelişmiş ölçüm sistemlerine kadar uzanmaktadır.

Dijital inşaat ölçümleri

Planlama süreçlerini optimize edin

Kaliteli teknik çözümleri tanımlama, tasarlama ve belgeleme konusunda verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? Uzman mühendislik desteği için projenizin tasarım aşamasında bizimle iş ortağı olun. Yüksek kaliteli dokümantasyon, net mühendislik çizimleri ve BoM için PROFIS Engineering tasarım yazılımımızla çalışın. Prefabrikasyon hizmetleri, Modüler Kanal Sistemleri kurulumu için BIM ile entegre robotlar, Field2BIM ile daha hızlı yerleşim ve daha kolay dokümantasyon oluşturma gibi üretkenlik artırıcılara erişmek için yapı bilgi modellemesini (BIM) kullanın.

Tasarım yazılımı

Yeniden el aleti garantisi

Hilti'nin endüstri lideri vaadi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ