Geleceğe hazırlanın

Gelişmiş çözümlerle işinizi kolaylaştırın

Şirketiniz dijitalleşme, otomasyon ve yeşil bina gibi büyük inşaat sektörü trendlerinden nasıl yararlanabilir? Vasıflı iş gücü eksikliği gibi zorluklar karşısında rekabetçi kalmanın en iyi yolu nedir? Bina projelerinizin her aşaması için tasarlanmış yenilikçi ürünler, yazılımlar ve hizmetlerle şirketinizi geleceğe nasıl hazır hale getireceğimizi keşfedin.

Yeni teknolojileri benimseyin

Şantiyede dijitalleşme ve otomasyon, inşaat verimliliğinin temel itici güçleri haline geliyor. BIM ile dijital planlamadan yararlanmak, potansiyel sorunları ortaya çıkmadan önce vurgulayarak proje gecikmelerinden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bu durum, şantiyede doğaçlamayı en aza indirmeye ve dokümantasyonu basitleştirmeye yardımcı olacaktır. Beton sensörleri, gelişmiş ölçme sistemleri ve yarı otomatik Jaibot delim robotu gibi dijital çözümler de şantiye iş akışlarınıza hız ve doğruluk eklemenize yardımcı olur.

Nitelikli işgücüne olan bağımlılığı azaltın

Yeni teknolojiler ve kurulum yöntemleri kalıcıdır. İnşaat projelerinizi hızlandırmaya, kalifiye işgücüne olan bağımlılığınızı azaltmaya ve ekiplerinizi korumaya yardımcı olabilecek araçları ve süreçleri seçin. Çözümlerimiz, ankraj ve kaynak ihtiyacını ortadan kaldıran doğrudan sabitleme sistemlerinden elmaslı delme sistemlerine ve baş üstü çalışma sırasında yorgunluğu azaltmaya yardımcı olmak için tasarlanmış EXO-01 giyilebilir dış iskelete kadar uzanır.

Daha basit sabitleme çözümleri Tek operatörlü elmaslı delim

Daha yeşil

Sertifikasyon gereklilikleri, yeşil binaları endüstri standardı olmaya doğru itmeye devam ediyor. Daha sağlıklı, daha sürdürülebilir mimari sunabilmeniz için, yangın durdurucudan ankrajlara ve çivi çakma kartuşlarından modüler kanal sistemlerine kadar çeşitli bina bileşenlerini üçüncü parti yeşil sertifika kriterlerini karşılayacak şekilde aktif olarak yeniden tasarlıyor ve yeniden formülize ediyoruz. Web sitemiz, VOC içerik emisyon sertifikaları ve Çevresel Ürün Beyanları (EPD'ler) gibi destekleyici belgelerden oluşan kapsamlı bir veri tabanına sahiptir.

Sertifikalar ve yönetmelikler

İşletmenizi sadeleştirin

İş süreçlerinizi kolaylaştırmak mı istiyorsunuz? Esnek nakliye seçeneklerimiz ve gelişmiş lojistik çözümlerimiz, bizimle iş yapmayı kolaylaştırıyor. El Aleti Parkı Yönetimi hizmetimizi seçmeniz maliyetleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. ON!Track ekipman yönetim sistemimizle, güçlü makine parkuru ve envanter yönetiminin keyfine varacaksınız.

Teslim seçenekleri El Aleti Parkı Yönetimi ON!Track dijital ekipman yönetimini

İşletmenizin erişimini genişletin

Daha fazla ihale ve daha az taşeronluk yaparak şirketinizi daha karlı bir gelecek için konumlandırın. Yangın durdurucu kurulumu ve karot alma gibi hizmetleri ekleyerek verdiğiniz hizmetleri çeşitlendirebilir ve şirketinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Ekibiniz için pratik eğitimlerimizin yanı sıra Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) gibi üretkenliği artıran metodolojileri nasıl sisteminize adapte edeceğinize dair stratejiler için bize güvenebilirsiniz.

Elmaslı delim sistemleri Yenilikçi yangın durdurucu çözümler

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ