HAKKIMIZDA

Amacımız verimlilik, güvenlik ve sürdürülebilirlik konusunda en iyi iş ortağınız olmaktır: İnşaatı Daha İyi Hale Getiriyoruz

Kurumsal Strateji

Stratejik hedef, pazar liderliği ve farklılaşma yoluyla sürdürülebilir değer yaratmaktır. Şirket ayrıca Eugen ve Martin Hilti kardeşler tarafından 1941'de kurulduğundan beri finansal öngörülerle planlama yapıyor. Tüm şirket hisseleri, şirketin uzun vadeli devamlılığını sağlayan Martin Hilti Family Trust'ın mülkiyetindedir. Hilti, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle daha iyi bir gelecek inşa ediyor.

Değerlerimiz

Şirket, hem ana iş alanı içinde hem de dışında daha iyi bir geleceği aktif olarak sürdürmek için toplumu ve çevreyi eşit olarak destekler. Cömert Hilti Vakfı'na ek olarak; şirketin dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık değerleri ekip üyeleri, ortaklar ve müşterilerle olan etkileşimlerinde her gün gösterilmektedir.

İş Modeli

Doğrudan müşteri ilişkileri

Müşterilerimizle yakın ve güvenilir ilişkilere kuvvetle inanıyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimizle direkt olarak çalışan yaklaşık 15.000 Hilti ekip üyemizle birlikte doğrudan satış modeli yürütüyoruz. Satış temsilcilerimiz ve saha mühendislerimiz, doğru çivi türünü seçmek veya büyük bir metro sistemi için bir ankraj sistemi tasarlamak olsun, çözümler bulmaya yardımcı olmak için sahada müşterilerimize destek veriyor. Müşterilerimizle çevrimiçi, telefon aracılığı ile veya sahada yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca, inşaat sektörünün Hilti ürünlerini doğrudan satın alabileceği Hilti Mağazalarımız çeşitli illerde mevcut.

Kendi ürünlerimizi geliştiriyor ve üretiyoruz

Hilti olaran inşaatın tehlikeli ve zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, sahada çalışmayı daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirecek çözümler bulmak için sürekli çalışıyoruz. Uzman bilim adamları ve mühendislerle birlikte kendi araştırma ve tasarım laboratuvarlarımızı kendi bünyemizde işletiyoruz. Ayrıca araştırmaları paylaşmak ve sınırlarımızı daha da ileriye taşımak için dünya çapında en iyi teknik üniversitelerle birlikte çalışıyoruz. Kendi Hilti ürünlerimizi üretiyoruz ve Avrupa, Meksika, ABD, Hindistan ve Çin'de kendi fabrikalarımızı işletiyoruz. Ayrıca, yaptığımız her şeyin hem kurum içi hem de harici olarak aynı çok yüksek kalite standartlarına uygun olduğundan emin olarak harici uzman tedarikçilerle çalışıyoruz.

Çalışanlarımız bizi farklı kılar

Çalışanlarımız Hilti’ye değer katar. Takım üyelerimiz günlük çalışmalara rehberlik eder ve günlük kararlarımızı verir. İşimize tutkuyla bağlıyız ve birçoğumuz Hilti'de 10, 15, 20 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Her gün, her takım üyesi tarafından, çalıştığımız her yerde dört Hilti değerimiz – dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık – ile birlikte güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hıltı'de Ar-Ge

Ürün iyileştirmeleri için birçok fikir, müşterilerle doğrudan kurulan iletişim sayesinde şantiyelerde geliştirilir. Sahada çözümünün bulunmadığı bir sorun varsa, Hilti sayesinde yeni bir çözüm geliştirilecektir. Bu nedenle şirket her yıl satışlarının yaklaşık yüzde 6'sını araştırma ve geliştirmeye yatırmaktadır.

Araştırma ve teknolojide, geliştirme merkezlerinde olduğu gibi en son teknoloji üzerinde çalışma ve bunu ürünlere getirme fırsatına sahibiz ve bundan mutluluk duyuyoruz.

Andreas Bong
Kurumsal Araştırma ve Teknoloji Müdürü

Please enter alternative text here (optional)

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ