Ekipman yönetiminizi iyileştirin

Dijital el aleti parkı yönetimi ile üretkenliği artırın ve arıza süresini azaltın

İnşaat şirketleri, eksik ekipmanı takip etmek için ayda ortalama 100 saat harcarken, aynı araç ve sarf malzemeleri satın alma maliyeti hızla artar. Hilti'nin ekipmanınızı yönetmek ve el aleti parkınızı optimize etmek için dijital çözümlerini kullanarak maliyetli arıza sürelerini nasıl önleyeceğinizi, üretkenliğinizi nasıl artıracağınızı ve envanteriniz üzerinde nasıl daha fazla kontrol sahibi olacağınızı öğrenin.

Ekipmanlarınızın kontrolünü elinize alın

İşletmeniz ekipmanı takip etmekte veya el aleti bakım programlarını takip etmekte zorlanıyor mu? ON!Track ekipman yönetim sistemini kullanarak süreçleri basitleştirmeye yardımcı olun. ON!Track, varlıklarınızın konumu ve durumuyla ilgili bilgilere her yerden hızlı bir şekilde erişebilmeniz için varlık etiketleri ile yazılım sistemimiz birleştirir. ON!Track ile optimum envanter seviyelerini korumayı kolaylaştırmak için sarf malzemelerini de takip edebilirsiniz.

ON!Track'i kullanmaya başlayın

Daha hızlı tamir

Hilti el aletleri uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Ancak bazen kaliteli el aletleri bile bozulur ve bu durumda, ekipleriniz programın gerisinde kalma riskiyle karşı karşıya kalır. Hızlı tamir hizmetlerimiz sayesinde ekiplerinizin çalışmaya devam etmesine yardımcı olalım. Web sitemiz, Hilti Connect mobil uygulaması veya müşteri hizmetleri ekibimizle konuşarak doğrudan şantiyenizden tamir talebinde bulunun. El Aleti Parkı Yönetimi hizmetimizle, tüm el aleti tamirlerini kapsayan bir ücret ödersiniz ve tamir süresini beklerken ödünç el aletleri alırsınız. ON!Track ekipman yönetim sistemini kullanarak, otomatik takım bakım uyarıları sayesinde arıza sürelerini önleyebilirsiniz.

El Aleti Tamirleri Hilti Connect mobil uygulaması El Aleti Parkı Yönetimi

Ekipman maliyetleri

Uygun şekilde optimize edilmiş bir makina parkuru, maliyetleri kontrol etmenize yardımcı olabilir, çünkü yalnızca ihtiyacınız olan el aleti ve ekipman için ödeme yaparsınız. İşletmeniz için en iyi parkuru nasıl şekillendireceğiniz konusunda uzman tavsiyesi almak için bir analiz planlayın. Maliyetleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak ister misiniz? Hilti El Aleti Parkı Yönetimi ile çok çeşitli el aletleri arasından seçim yapın. Ardından maliyetlerinizi azaltmak ve sizi her zaman üretken tutmak için bir dizi eşsiz hizmet (ücretsiz tamir, ödünç el aletleri, el aleti kiralama) elde edin.

El Aleti Parkı Yönetimi

El Alet parkınızın kontrolünü elinize alın

ON!Track ile daha basit el aleti ve ekipman yönetimi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ