OYUNDA HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDE OLUN

ON!Track Sistemi ile ekipmanlarınızı ve sarf malzemelerinizi hızlı bir şekilde takip edin

Hangi ekipmanlara sahipsiniz? Bu ekipmanları kim, nerede kullanıyor? Makinalarınızın kalibrasyon yada bakım takibi ihtiyacı varmı? Eğitim yada Sertifika yenileme zamanımı geldi? Hilti'nin inşaat sektörü için ekipman yönetim sistemi ON!Track ile tüm bu kritik bilgileri mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda hızla edinin. ON!Track ile projelerinizi planlı, karlı ve tam uyumlu tutmak hiç olmadığı kadar kolay.

ŞANTIYELER İÇİN EKİPMAN YÖNETİMİ VE TAKİBİ

Ekipmanlarınızı hızla bulun ve yönetin

Sağlam ekipman etiketleri ve etiketleri ve neredeyse her yerden erişebileceğiniz kullanımı kolay yazılımların kombinasyonu sayesinde makinalarınızı hızla bulun ve yönetin. Birinci sınıf hizmetlerimiz ve desteğimizle, ON!Track envanter yönetim sisteminden en iyi sonucu almanıza yardımcı olmak için her zaman hazırız: Bu, makina parkınızın her zamankinden daha yalın olmasını nasıl sağlayacağınız konusunda verilere dayalı tavsiyeleri içerir.   

ON!TRACK FARKINI KEŞFEDİN

Makinalarınızı proaktif olarak takip edin

Proaktif İzleme ve hızlı envanter kontrolleri ile makina ve ekipmanınızın nerede olduğunu her zaman bilin.

Makina parkınızı optimize edin

Makina parkınızı en iyi durumda tutmak için kendi makina ve ekipmanlarınızdan veri odaklı bilgiler alın.  

Önemli belgeleri mobil uygulama aracılığıyla görüntüleyin

Mobil cihazınızdan servis ve bakım belgelerine ve kişisel sertifikalara erişin. Bir dizi kritik uyarı alın.

ON!Track Yazılımınızı aşağıdakilerle entegre edin

ERP sisteminizin ve proje yönetimi yazılımınızın "ON! Track" ile etkileşime girmesini sağlayın ve genel API'lerimiz aracılığıyla veri alışverişi yapın.

ENVANTERLERINİZİ KONTROL ALTINDA TUTUN

Önde kalın

Proaktif İzleme ile envanter yönetiminizi bir sonraki otomasyon düzeyine taşıyın. Özel IOT teknolojisi sayesinde tüm uzak konumların hızlı envanter kontrollerini gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca, makinalar beklenmedik bir şekilde bozulduğunda da özelleştirilebilir uyarılar alacaksınız. Zaman ve paradan tasarruf edin, makina ve ekipmanlarınızın tam olarak olması gereken yerde olduğunu bilerek içiniz rahat olsun.  

ON!Track Vison 8 v2

Üretken kalın

Ekipman ve varlıkları tam olarak nerede bulacağınızı bildiğinizde, makinalarınızı bulmak için değerli zamanınızı kaybetmezsiniz veya yedek parça satın almak veya kiralamakla para israf etmezsiniz. Ayrıca, sarf malzemesi harcamaları (uçlar, çiviler, KKD vb.) Üzerinde hızlı bir şekilde daha iyi kontrol elde edersiniz. Şantiye araçlarının ve ekipmanlarının ne sıklıkla kullanıldığını izleyin. Proje yönetimi yazılımınızı ve ERP sisteminizi ON!Track ile entegre edin.

training, supervisor, safety officer, certificates, health, safety, ladder, helmet,

Uyumlu kalın

Bir makinanın ne zaman kalibre edilmesi veya test edilmesi gerekir? Çalışan eğitiminin ne zaman güncellenmesi gerekiyor? İşçiler bir makinayı ne kadar süreyle güvenle kullanabileceklerini biliyor mu? ON!Track, uyum sürecini basitleştirmeye yardımcı olarak zamandan tasarruf etmenize ve cezalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Yaklaşan veya süresi geçmiş makina bakımı ve çalışan sertifikasyonu ile ilgili uyarıları kimin alacağını seçin.

NEDEN ON!TRACK?

ON! Track Pt II

Şantiye için özel yapım

Aşınma, korozyon, kimyasallar ve aşırı sıcaklıklar dahil en zorlu şantiye koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış sağlam Bluetooth ™ ve barkod etiketleri.  

ON! Track Pt II

Her marka ekipmanı destekler

"ON! Track", ekipman üreticisine bakılmaksızın çalışır, bu nedenle belirli bir marka makina veya ekipman satın almak veya kiralamak zorunda kalmazsınız..

Bulut tabanlı ve mobil erişilebilir

Mobil uygulama ve masaüstü çözümlerimizle sınırsız sayıda kullanıcı, inşaat ekipmanı yönetim yazılımına 7 gün 24 saat ve her yerden erişebilir.

L091773.tif

Sektörünüze yönelik destek

ON!Track uzmanları saha tabanlıdır, inşaat, petrol, gaz, mekanik, elektrik ve ilgili endüstrileri içten dışa bilir ve iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için makina yönetim sistemini kurabilir.

ON!TRACK İŞİNİZE NASIL DESTEK OLUR

İŞİMİZE YÖNELİK ÖZELLEŞTİRİLMİŞTİR VE BİZE SADECE BİR ÜRÜN SATMAK AMACIYLA ORADA OLMADIKLARINI GÖRMEK GERÇEKTEN ÖNEMLİDİR

Josh Dees

Project Manager
Blakeman Steel
U.S.A.

ON!Track HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

ON!Track Aktif Takip

En önemli ekipmanlarınızın konumunu izleyebiliyorsanız, iş sahanızı hayal edin.

ON! Track akıllı etiketleri ile hayal etmeye gerek yok.

Daha Fazlasını Okuyun
201807 ON!Track LinkedIn

ON!Track 3.2 Sürüm Bilgileri

ON!Track ile ekipmanlarınızı yönetin, yeni sürümle güncellenen bilgilerder haberdar olun.

Daha fazla bilgi

BUGÜN ON!TRACK SAHİBİ OLUN

Ekipmanlarınızın kontrolünüzü elinize alın

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ