İnşaat maliyetlerinizi kontrol altına alın

Projelerin zamanında ve bütçe dahilinde teslim edilmesine yardımcı olacak çözümler

Şantiye alanında problemlerin meydana gelmesi kaçınılmazdır. Projeler orijinal kapsamlarının ötesine geçer ve hatalar yapılır - genellikle bütçe aşımlarına ve maliyetli gecikmelere yol açar. Ancak, gereksiz harcamaları en aza indirmek, insan hatasını azaltmak, işçilik maliyetlerinden tasarruf etmek ve el aleti parkınızı optimize etmek için tasarlanmış ürünleri, hizmetleri ve yazılımları seçerek işletmenizin daha karlı olmasına ve harcamaları kontrol etmesine yardımcı olabilirsiniz. Projeleri zamanında ve bütçenin altında teslim etmek için ihtiyaç duyduğunuz uygun maliyetli çözümleri belirlemenize ve tedarik etmenize yardımcı olabiliriz.

Malzeme maliyetlerinden tasarruf edin

İnşaat malzemeleri israfını azaltmak, çevre dostu olmanın yanı sıra rekabetçi olmanıza yardımcı olur. Projenizin planlama ve tasarım aşamalarında, yazılım ve Yapı Bilgi Modelleme (BIM) hizmetlerimizle tasarımı optimize ederek sahadaki ekiplerinizin yalnızca ihtiyaç duydukları ürün miktarlarını kullanmalarına yardımcı olun.

Yangın durdurucu çözümlerimiz Tasarım yazılımı

İşçilik maliyetlerinden tasarruf edin

Sahadaki çalışma saatleri, projelerin en büyük giderlerinden biridir. Aynı zamanda, yüksek talep gören vasıflı işçiler için arz yetersizdir. Projeleriniz sırasında güvenlik ve kaliteden ödün vermeden daha iyi maliyet yönetimi için daha hızlı ve işçilikten tasarruf sağlayan çözümler seçin.

Tek operatörlü elmas delim Tek operatörlü dijital plan ölçümleri

Hatalarınızı azaltın

Hilti'nin yangın durdurucu sistemleri, bağlantı elemanı kurulumu ve kalitenizi takip eden dijital dokümantasyon araçlarıyla hataları azaltın. Maliyetli işlerin yeniden yapılması çalışma ve proje gecikmelerinden kaçınma konusunda yardım alın. Sahadaki ekipleriniz, daha iyi ankraj cıvatası montaj kalitesi için Ayarlı Tork (AT) sistemi ile daha hızlı, daha kolay montaj gibi çözümlerden yararlanabilir.

El Aleti parkı maliyetlerini kontrol altına alın

Hilti El Aleti Parkı Yönetimi, projenizin her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz Hilti el aletlerinin kullanımını, onarımını ve yükseltilmesini kapsayar. ON!Track, eksik veya istiflenmiş el aleti ve ekipmanı hızla bulmanıza yardım ederek maliyetleri kontrol altına almanıza yardımcı olabilir, böylece aynı ürünü tekrardan kiralamak veya satın almak için zaman ya da para harcamazsınız. Ayrıca verimlilik danışmanlarımız, el aleti parkınızı optimize etmeye yardımcı olmak için ON!Track tarafından sağlanan verileri analiz edebilir.

El Aleti Parkı Yönetimi ON!Track ekipman yönetimi

EL ALETLERİNİZ İÇİN SERVİSLERİMİZ

Hilti'nin endüstri lideri vaadi

Müşterilerimizin ve aletlerimizin kalitesinin arkasında, endüstri lideri bir hizmet vaadi ile duruyoruz. Bu nedenle parça, nakliye ve işçilikle birlikte iki yıllık aşınma ve yıpranma garantisi sunuyoruz. Ve alet tamirinin verimsiz arıza süresi anlamına geldiğini biliyoruz - bu nedenle tamir merkezlerimizde sınırlı kesintiyle tekrar çalışmaya başlamanızı sağlamak için 3 gün ya da ücretsiz sözü veriyoruz.

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ