Koronavirüs bilgilendirmesi ve iletişim kanallarımız

Hilti Türkiye olarak Koronavirüs salgınına yönelik aksiyonlarımızı duruma göre şekillendirmek için Hilti Global önerilerini takip etmekteyiz. Asıl önceliğimiz; çalışanlarımızın, ailelerimizin, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığını korumaktır. Aynı zamanda, işinizin devam etmesini sağlamak için desteğimize güvendiğinizi biliyoruz. Bu açıdan tüm süreklilik planlarımız hazır durumdadır. İş süreçlerimizi, dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri göz önünde bulundurarak sürekli güncelliyor ve çalışma saatlerimizi hükümetten alınan teşvik ve öneriler doğrultusunda güncelliyoruz. Aşağıda detayları bulabilirsiniz. 

SAHA EKİBİMİZ

Saha ekibimiz, "Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi" çerçevesince uygun durumlarda, kırmızı Hilti arabalarıyla siz değerli müşterimizi ziyaretlerine tekrar devam edecekler. Bununla beraber, sizlerin ziyaret kısıtı içeren yönergelerinize uygun bir şekilde, satış ve mühendislik ekiplerimiz telefonla ve dijital olarak sizleri desteklemeye hazırdır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ


Müşteri hizmetleri departmanımıza 44 HILTI (444 45 84) numaralı telefondan, sipariş ve sorularınız için ulaşabilirsiniz. hizmet@hilti.com adresinden e-posta yoluyla, https://www.hilti.com.tr/#overlay/contact/livechat adresinden ise “canlı sohbet” ve “sizi arayalım” talebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu servislerimiz Pazartesi-Cuma günleri saat 08.00-17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

İNTERNET SİTEMİZ VE MOBİL UYGULAMAMIZ

Her türlü ürün, servis ve uygulama bilgisine online olarak Hilti internet sitemiz www.hilti.com.tr üzerinden ulaşabilir ve buradan sipariş vermeye devam edebilirsiniz. İnternet sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden vereceğiniz siparişlerde %50 navlun indiriminden faydalanabilirsiniz. 

TEDARİK ZİNCİRİMİZ

Ana depomuz müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri, ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda ulaştırmak için çalışmaktadır. Hilti, dünyanın birçok yerinde üretim tesislerine sahip olması sebebiyle, global üretim aksamalarından minimum seviyede etkilenmektedir. Tesislerimiz şu anda açıktır ve üretimimiz tüm lokasyonlarda devam etmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünleri kargo yoluyla teslim almaya devam edebilirsiniz. 

ASK HILTI


Mühendislik platformumuz olan ASK HILTI’ye https://ask.hilti.com.tr bağlantısından ulaşabilir, tüm sorularınıza en kısa süre cevap bulabilirsiniz. İlgi alanınıza yönelik webinar’ları izleyebilir, makaleleri okuyabilirsiniz.

ONLINE TAHSİLAT

Ödemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde online tahsilat sistemimiz odeme.hiltitahsilat.com üzerinden yapabilirsiniz.

TAMİR SERVİSİMİZ

Tamir Bakım Servisimiz, her zamanki gibi açıktır ve servis taahhütlerimizi yerine getirmeye devam ediyoruz. “Arayın, Gelelim” hizmetimizden yararlanabilir; İstanbul, Ankara, İzmir ve Manisa için makinelerinizin bulunduğunuz şantiyeden alınmasını isteyebilirsiniz. Tamire göndereceğiniz makinalarınız için 44 HILTI (444 45 84) numaralı telefonu arayabilirsiniz.

MAĞAZALAR

Mağazalarımız 17 Mayıs 2021 tarine kadar kapalıdır.

Ürün bilgilerine https://www.hilti.com.tr/ linkinden ulaşabilir, siteye giriş yaparak satın alma işlemlerinize devam edebilirsiniz. 

 

SOSYAL MEDYA

Şirketimizle alakalı gelişmeleri sosyal medya kanallarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ürün ve servislerimizle alakalı videolara YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Facebook, Instagram ve Linkedin üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. 

TEDBİRLER

Merkez ofisimiz tam kapanma sürecinde kapalı olup çalışanlarımız evden çalışmaya devam etmektedir.

Teknik Servisimizde ve depolarımızda “tek vardiya” sistemine geri dönülmüştür.

Saha ekibimiz, müşteri ve mühendislik ofisleri ziyaretlerinde Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine uygun bir şekilde önlemlerini alarak hem kendilerinin hem müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini korumaktadır (maske ve eldiven kullanımı, dezenfeksiyon, sık el yıkama ve sosyal mesafe kuralları).

Önümüzdeki süreçte gelişmeler olabileceğini öngörüyor ve buna göre çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığını ön planda tutacak şekilde, iş sürekliliği planlarımızı güncelliyoruz. 

Firmanızda bu konuyla ile ilgili bilgilendirmelerden faydalanacağını düşündüğünüz başka çalışanlar varsa, bu duyuruyu kendileriyle paylaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Hilti Türkiye

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ