Hilti SJD 6-A22

AKÜLÜ PARKURUNUZDAKİ BOŞLUĞU DOLDURUN

Yeni Hilti SJD 6-A22 kablosuz dekupaj testeresi size D tipi kolay tutuşuyla kablosuz bir makineden bekleyeceğinizden çok daha güçlü.

GÜÇ, HASSASİYET VE GÜVENLİK

Sizin geri dönüşleriniz bizim için çok önemli.

Sizin verdiğiniz bilgilere dayanarak size SJD 6-A22 akülü dekupaj testeresini büyük bir heyecan ile sunuyoruz. Beklediğinize değmiş olacağına inanıyoruz!

Araştırma ve geliştirme ekibimiz, kablolu bir testere performansında güçlü bir akülü testere tasarladı. Bu özelliğinin yanında çok güvenli, düşük titreşimli, bıçak kırılmasına karşı plastik koruyuculu ve süpürge bağlantısı yapılabilen bir testere tasarladık. İster ağır ahşap, ister  alçıpan,  ister metal malzeme kesebileceğiniz bu akülü dekupaj testere sizi her zaman fazlasıyla mutlu edecek!

MÜŞTERİLERİN YENİ DEKUPAJ TESTEREMİZ İLE İLGİLİ NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ DİNLEYİN

YENİ ŞARJLI DEKUPAJ TESTERESİNİN İÇİNDE NELER OLDUĞUNU GÖRÜN

Loading

22V PİL PLATFORMUNDA BİR ÇOK MAKİNE

Yeni akülü dekupaj testeresi sahip olduğunuz Hilti akülü paketindeki Hilti 22V akü platformuyla uyumludur. Günün  sonunda birden fazla şarj aletiyle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Pilleri makineler arasında değiştirebilir ve biten pilinizi şarj etmeye gerek kalmadan elinizdeki işi yapmaya devam edebilirsiniz.

HİLTİ TESTERE BIÇAKLARIYLA BERABER MÜKEMMEL BİR SİSTEM

Hilti testere bıçakları yeni dekupaj testeresiyle tamamen uyumludur. Bu bıçaklar sayesinde pil başına maksimum sayıda kesime ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için

DUVARI KOLAYCA KIRIN

Yeni TE 500-AVR hafif kırım işleriniz ve fayans sökme işleriniz için çok uygun.

Daha fazlası için

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ