Stok Kontrolü

Günlük ürün envanteri üzerindeki stok bilgisi tahmini ve değişime tabidir . Daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde, lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Yeşil çubuklar: Bu ofisinize veya sahanıza sipariş verebilmeniz veya bölgenizdeki Hilti Mağaza'sından teslim alabilmeniz anlamına gelir.


Sarı çubuklar: Bu, siparişinizi yerine getirebileceğimiz anlamına geliyor, ancak siparişinizin bazı bölümleri merkez depomuzdan gönderilebiliyor. Siparişinizi verdiğinizde, Sipariş Özeti sayfasında beklenen teslim tarihlerinin dökümünü göreceksiniz.

Hilti Mağaza teslimatları için, sipariş vermeden önce doluluk durumunu kontrol etmek için müşteri hizmetleri ekibiyle görüşmeyi veya online sohbet etmeyi isteyebilirsiniz.

 

Kırmızı çubuklar: Bu, bunun bir standart stok öğesi olduğu anlamına gelir, ancak stok numaraları şu anda mevcut değildir. Sohbet edin veya bizi arayın. Siparişinizi vermeniz konusunda yardımcı olabilir veya devam ettirebiliriz ve beklenen teslim tarihlerinin Sipariş Özeti sayfasında dökümünü göreceksiniz.

Hilti Mağaza teslimaları için, sipariş vermeden önce doluluk durumunu kontrol etmek için müşteri hizmetleri ekibiyle görüşmeyi veya online sohbet etmeyi deneyin.

 

Bize Ulaşın

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ