Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Akülü Kırıcı Deliciler SDS-Max

Hilti'nin Nuron veya 36 V akülerle çalışan 6+ kg (13+ lbs) ağırlık sınıfındaki en güçlü akülü SDS Max darbeli delicilerine bakın.

Hilti'nin Nuron veya 36 V akülerle çalışan 6+ kg (13+ lbs) ağırlık sınıfındaki en güçlü akülü SDS Max darbeli delicilerine bakın.
TE 60-22 Akülü darbeli delici Ağır yük tipi beton delme ve yontma işleri için Aktif Titreşim Azaltma ve Aktif Tork Kontrolü özelliklerine sahip akülü SDS Max (TE-Y) darbeli delici (Nuron akü platformu)
Worker drilling hole into concrete block using TE 60-22 rotary hammer and VC 10-22 vacuum cleaner

SDS Max Kırıcıları Keşfedİn

İhtiyacınız olan ağır iş gücü – kablosuz esneklikle birleşti

Beton ve duvarda delme, yontma, kanal açma ve orta zorlukta yıkım işleri mi yapıyorsunuz? SDX Max'in gücüne ve performansına ihtiyacınız var. Ancak zor iş, zor çalışma anlamına gelmemelidir. Bu nedenle SDS Max el aletlerimiz daha hafiftir, yorgunluğu azaltmak ve daha uzun süre çalışmanızı sağlamak için titreşim önleme teknolojisiyle birlikte gelir.

Nuron akülü platformuyla, ağır kırıcınızı, olağanüstü çalışma süresi ve piyasadaki diğer yüksek voltajlı platformlardan daha fazla güç sağlayan 22 V'luk bir sistemde çalıştırabilirsiniz.

SDS Max kırıcı delicilerin gücüne adım atın

Daha Esnek

El aletini işinize uygun hale getirin. İster donatılı beton delin, ister duvarda karot alın, SDS Max kırıcı-deliciler mükemmel bir güç ve konfor dengesi sunar.

Daha Verimli

Daha düşük ağırlıklarıyla, iyileştirilmiş ergonomi, Aktif Titreşim Azaltma (AVR) ve Aktif Tork Kontrolü (ATC) gibi özellikler daha uzun süre daha güvenli çalışmanıza yardımcı olur.

Daha Kolay

Tüm akülü aletlerinizi değiştirilebilir pillerle tek bir platformda çalıştırarak el aleti deponuzu optimize edin - 22V Nuron sistemi ile kablolu, gazlı veya diğer yüksek voltajlı platformlardan daha fazla güç elde edebilirsiniz.

Working digging compacted ground with powerful SDS-Max combihammer and clay spade chisel.

En zor İşler İçİn daha güçlü

Zorlu delme ve yontma işleri için çok yönlü esneklik

SDS Max el aletlerimizle beton ve duvarda 80 mm'ye kadar ankraj ve açık delikleri daha hızlı ve verimli bir şekilde delin. Ayrıca yontma ve yıkım gibi işleri de kolaylaştırır.

Kablo mu zarar gördü? Çıkarın ve hemen yenisini alın; onarım için beklemeyin.

Worker drilling in elevator shaft with powerful SDS-Max combihammer, with drop prevention tethering solution and dust removal DRS-D.

Daha az yorgunluk, Daha az Kesİntİ

Daha az titreşim ve daha düşük geri tepme riski ile üstün kullanım

Yenilikçi güvenlik ve konfor özellikleri sayesinde, izin verilen daha uzun çalışma sürelerine ulaşın - zorlu kırma işleri sırasında bile. AVR, titreşime maruz kalma oranını üçte ikiye kadar azaltmaya yardımcı olurken ATC, bir matkap ucunun herhangi bir gizli malzemeye sıkışması durumunda aletlerin kontrolden çıkmasını önleyerek ekiplerinizi, aletlerinizi ve aksesuarlarınızı korumaya çalışır.

Ve neredeyse tüm tozu doğrudan kaynağından çıkarmak için isteğe bağlı bir Toz Giderme Sistemini (DRS) elektrikli süpürgeyle eşleştirerek daha temiz, daha verimli, OSHA uyumlu bir şantiye sağlayabilirsiniz.

Worker drilling into concrete with the new TE 60-22 and an attached dust removal system
Worker drilling into concrete with the new TE 60-22 and an attached dust removal system

Yenİ nesİl darbelİ delİcİ

TE 60-22: Nuron ile oyunun kurallarını değiştiren performans

TE 60-22, şarj başına daha fazla delme, karot alma, yontma, kazıma, kazma ve kırma işlemlerini gerçekleştirmek için 22V Nuron aküsünü kullanır. Kablo gerekmez - yalnızca olağanüstü çalışma süresi ve çok daha ağır bir aletten bekleyeceğiniz türde bir performans.

Nuron platformu, hem ekiplerinizden hem de araçlarınızdan daha da fazla verimlilik elde etmenize yardımcı olur. Dayanıklı pilleri kırılmaya karşı dirençlidir, gelişmiş sağlık durumu tanılama özelliğine sahiptir ve bulut bağlantılıdır, böylece alet yatağınız üzerinde her zamankinden daha fazla görünürlük elde edersiniz.

Construction worker sitting with a TE 60-22 Combihammer and a TE-YX hammer drill bit resting on his knee

Gelİşmİş aksesuarlar

Matkap uçlarımız, karot uçlarımız ve keskilerimizle daha fazla verimlilik

SDS Max el aletlerimiz için özel olarak üretilen TE-YX uçlarımız, beton, tuğla, duvar ve donatıda daha hızlı delim için çoklu kesici kafalara sahiptir ve elmas uçlu darbeli karot uçlarımız, daha uzun ömür için geliştirilmiş geometriye sahiptir.

Ankraj için, elektrikli süpürgeye bağlı TE-YD ucumuzla deldiğinizde, manuel delik temizlemeye gerek kalmadan daha hızlı, daha tutarlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kırım işleri için, kendiliğinden bilenen sivri uçlu keskilerimiz ve yontma işlemleri için olağanüstü performansla uzun ömür sağlar.

Ekstra esneklİk İçİn kablosuz platforma geçİn

İhtiyacınız olan aksesuarlarla istediğiniz akülü kırıcı delici kitini seçin.

Kablosuz set seçicimizi deneyin

OSHA uyumluluğunu etkİn kılın

Neredeyse tozsuz bir iş alanı, ekipleriniz için daha güvenli ve el aletleriniz için daha iyi koşullar sağlar. İş sahası konforunu artırmak ve aletlerinizin ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için bir Toz Giderme Sistemini kablosuz bir VC 10 elektrik süpürgesiyle eşleştirin.

Elektrik süpürgeleri ve diğer toz toplama sistemlerini satın alın

EL Aletİ malİyetlerİnİzİ kontrol edİn

Hilti El Aleti Parkı Yönetimi, projenizin her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz Hilti el aletlerinin kullanımını, onarımını ve yükseltilmesini kapsayar. ON!Track, eksik veya istiflenmiş el aleti ve ekipmanı hızla bulmanıza yardım ederek maliyetleri kontrol altına almanıza yardımcı olabilir.

Kontrol maliyetleri hakkında daha fazla bilgi alın