Hilti Press releases

Basın yayınları

Hilti ürünleri ve hizmetleri için basın bültenleri ve medya paylaşımları

HILTI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

2021'in ilk dört ayında Hilti Group, satışlarını yüzde 14,7 artırarak 1925 milyon CHF'ye çıkardı. Yerel para birimlerinde ise bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 16 büyüme gerçekleşti.

ÖDÜLLÜ HILTI YENİLİKLERİ

İki yarışmada on iki ödül: Birkaç Hilti yeniliği, tasarım kalitesi ve yenilik derecesine göre iF ve Red Dot ödülleri aldı. Jaibot şantiye robotu birkaç kategoride anıldı ve “En İyinin En İyisi” arasında gösterildi.

Daha Fazla Bilgi

ÇELİK SABİTLEMEDE OYUNUN SEYRİNİ DEĞİŞTİRECEK

Hilti, Çelik sabitlemede oyunun seyrini değiştirecek kablosuz kaynak makinasının lansmanını yapmaya hazır.

Daha fazla bilgi

NURON – TAMAMEN YENİ KABLOSUZ PLATFORM

Nuron ile Hilti, şantiyelerde çalışmayı radikal bir şekilde basitleştiren, el aleti parkı yönetimini geliştiren, performansı çok daha yüksek seviyelere taşıyan ve operatör sağlığının korunmasını iyileştiren yeni bir kablosuz platformu piyasaya sürüyor. Nuron, hafiften ağır hizmete kadar tüm ilgili uygulamaları kapsayan tek bir akü sistemine dayanmaktadır.

Daha fazla bilgi

FIELDWIRE VE HILTI

Hilti Group, San Francisco merkezli bir inşaat teknolojisi şirketi olan Fieldwire'ı yaklaşık 300 milyon $ karşılığında satın almak için bir anlaşma imzaladı. Stratejik satın alma, müteahhitlerde ve şantiyelerde üretkenliği artırmaya yardımcı olmak için Fieldwire'ın sınıfının en iyisi ürünü ile Hilti'nin global markasını ve pazar erişimini bir araya getirecek.

Daha fazla bilgi

HILTI GRUP SATIŞLARDA ÇİFT HANELİ BÜYÜME SAĞLADI

Hilti Group, 2021'de bir önceki yılın seviyesinin yüzde 12,1 üzerinde toplam 6 milyar CHF'lik toplam satış gerçekleştirdi. Yerel para birimlerinde satışlardaki artış yüzde 12,2 oldu.

Daha fazla bilgi

HILTI VE TRACKUNIT GÜÇ BİRLEŞMESİ

Hilti ve Trackunit, inşaat sektöründe dijital dönüşümü ilerletmek için stratejik bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, araç ve ekipman bağlantı alanına küresel ölçek getirmeye odaklanmıştır.

Daha fazla bilgi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ