Hıltı ve Trackunıt güçlerini birleştiriyor

New partnership

Schaan (FL), 31 Ocak 2022 – Hilti ve Trackunit, inşaat sektöründe dijital dönüşümü ilerletmek için stratejik bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, el aleti ve ekipman bağlantı alanına global ölçek getirmeye odaklanmıştır.

Hilti, filo yönetimi hizmetlerinde endüstri lideri olan Trackunit ile birlikte artık ON!Track çözümünü güçlendirebiliyor. Aynı zamanda Trackunit platformu, el aletleriyle ilgili ek verilerle zenginleştirilecektir. Ortaklık ayrıca, gelişmiş Bluetooth teknolojisi aracılığıyla dünya çapında daha fazla bağlantı sağlayarak, sürekli büyüyen Trackunit cihazları ağını genişletmeyi amaçlıyor. Endüstrinin daha küçük araç ve ekipmanlardaki etiketleri algılamasını, araç ve ekipman verilerinden içgörüler elde etmesini ve platformlar arasında entegre bir müşteri deneyimi sunmasını sağlar.

“İnternet, sektörümüzü hızla değiştiriyor. Bu benzersiz ortaklık sayesinde, yakın gelecekte şantiyelerdeki araçları, makineleri ve servis kamyonetlerini daha fazla birbirine bağlamak için ortak uzmanlığımızdan yararlanmaktan heyecan duyuyoruz ve nihayetinde müşterilere verimliliği ve karlılığı artıran yenilikçi ve entegre çözümler sunuyoruz." Hilti Başkan Yardımcısı ve El Aleti Hizmetleri İş Birimi Başkanı Michael Neidow, şunları söyledi:

Verimliliği artırmak ve sektördeki arıza sürelerini ortadan kaldırmak için ortak bir amaçtır. Aynı zamanda, araç ve gereçlere odaklanan inşaatta yeni bir dijitalleşme sınırına işaret ediyor.

“Global pazar lideri Hilti ile ortaklık kurarak, sektörümüzün toplu dijital iş dönüşümünü daha da gerçekleştirebiliriz. Birlikte, müşterilerin hafif ekipman ve araçlardan içgörüler elde etmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir şekilde konumlandık ve karar verme, verimlilik ve sürekli öğrenme konusunda bol fırsat sağladık. Ortaklık, standart ISO beslemelerinin çok ötesine geçiyor ve veri içgörülerinin artık gerçek zamanlı olarak iki platformda kullanıma sunulduğu derin bir entegrasyon oluşturuyor. Entegrasyon, kutudan çıktığı haliyle standartlaştırılmış ve daha güçlü bir müşteri deneyimi sunacak ve özel yapılandırma ve pahalı BT entegrasyonlarına olan ihtiyacı ortadan kaldıracak.” Trackunit CEO'su Soeren Brogaard belirtti.

Hilti, köklü bir Trackunit çözümü ile pazar erişimi sağlar ve küresel ağı genişletir. Trackunit dünyanın en büyük OEM'lerine, kiralama şirketlerine ve yüklenicilerine hizmet veriyor ve bu stratejik ortaklıkla Hilti, Bluetooth ağını genişletmek için güçlendirme pazarına ve orta pazara erişim sağlıyor. Veri alışverişi modeliyle Trackunit, mevcut müşterileri için elektriksiz ekipman ve varlıkları kapsayacak şekilde teklifini de güçlendirecek. Hilti'nin ON!Track sistemine kayıtlı araçlar Trackunit platformunda görüntülenebilir ve Trackunit donanımı ile donatılmış ağır makineler ON!Track'te görüntülenebilir, böylece veri içgörüleri artık iki platformda gerçek zamanlı olarak sunuluyor.

Ortaklık, Hilti'nin ON!Track çözümünü hafif ekipmanların ötesinde, ağır el aletlerini de kapsayacak şekilde genişletmesine ve inşaat sektöründeki tüm müşteri kategorileri için kamyonet envanter yönetimi için yenilikçi bir çözüm oluşturmasına olanak sağlayacak. Bu, araç ve veri içgörülerinin her iki platformda da erişilebilir olmasını sağlayarak müşteri deneyimini bir üst düzeye çıkardığı için çok uygundur. Önümüzdeki 24 ay içinde ortaklık hakkında daha fazla duyuru bekleyebilirsiniz.

Hıltı and Trackunıt güçlerini birleştiriyor

Hilti and Trackunit

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ