Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Akülü Darbeli Deliciler SDS-Plus

Gündelik inşaat işleri için 2-4 kg (4-9 lb) ağırlık sınıfındaki tüm Nuron, 22V ve 36V akülü SDS delme/yontma aletlerini görüntüleyin

Gündelik inşaat işleri için 2-4 kg (4-9 lb) ağırlık sınıfındaki tüm Nuron, 22V ve 36V akülü SDS delme/yontma aletlerini görüntüleyin
TE 2-22 Akülü darbeli delici Baş hizası yukarısında delik delerken yüksek manevra kabiliyeti için tabanca saplı kompakt ve hafif SDS Plus akülü darbeli delici (Nuron akü platformu)
TE 4-22 Akülü darbeli delici Tavan delme işleri için bugüne kadarki en iyi performans-ağırlık oranımıza sahip kompakt SDS Plus akülü darbeli delici (Nuron akü platformu)
TE 30-22 Akülü kırıcı-delici Betonda delik delme ve pürüzlendirme işleri için Aktif Titreşim Azaltma ve Aktif Tork Kontrolü özelliklerine sahip güçlü akülü SDS Plus (TE-C) darbeli delici (Nuron akü platformu)
Worker using TE 30-22 for formwork application

SDS Plus Kırıcıları Keşfedİn

Kablosuz esnekliğiyle gün boyu delim imkanı

Akülü SDS Plus delicilerimizle beton veya duvarda delme, yontma, kanal açma sırasında daha az arıza süresi, daha yüksek hız ve çalışma süresi ve daha az operatör yorgunluğu elde edin.

Nuron kablosuz platformundaki el aletleriyle, her zamankinden daha fazla güç ve çalışma süresi elde edersiniz.

SDS Plus kırıcı delİcİlerİmİzden daha fazlasını elde edİn

Daha Esnek

El aletini işinize uygun hale getirin. İster donatılı beton delin, ister duvarda karot alın, SDS Max kırıcı-deliciler mükemmel bir güç ve konfor dengesi sunar.

Daha Verimli

Daha düşük ağırlıklarıyla, iyileştirilmiş ergonomi, Aktif Titreşim Azaltma (AVR) ve Aktif Tork Kontrolü (ATC) gibi özellikler daha uzun süre daha güvenli çalışmanıza yardımcı olur.

Daha Kolay

Tüm akülü aletlerinizi değiştirilebilir pillerle tek bir platformda çalıştırarak el aleti deponuzu optimize edin - 22V Nuron sistemi ile kablolu, gazlı veya diğer yüksek voltajlı platformlardan daha fazla güç elde edebilirsiniz.

Construction worker drilling overhead with a TE 4-22 for pipe fastening using Installation Systems, with an SL 2-22 lamp in the background

İşİNİZ İÇİN Doğru Güç

Tavan delmeden düzeltmeye, yontmaya kadar her şey için

Esnek akülü kırıcı delicilerimiz ihtiyacınız olan performansı, ihtiyacınız olan yerde ve zamanda sunar. Kompakt bir kırıcı deliciyle tekrarlayan baş üstü delim ve yontma görevlerini gerçekleştirin veya daha ağır bir aletle taban plakası kurulumları, yontma ve hafif çelik işleri ile güç sağlayın.

Daha da yüksek performans seviyeleri için 22V akülü Nuron kırıcı delicilerimizi seçin.

Worker drilling into concrete with safe and high performing rotary hammer TE 6-22 and TE DRS-4/6

Daha Az Yorgunluk, Daha Fazla Güvenlİk

Daha iyi kullanım, daha az titreşim ve daha düşük geri tepme riski

Ekiplerinizi yaralanmalardan korumanıza ve iş sahasındaki gecikmeleri azaltmanıza yardımcı olmak için dayanıklı SDS Plus kırıcı-deliciler, Aktif Titreşim Azaltma (AVR) ve Aktif Tork Titreşim (ATC) ile birleştirildi. AVR, alet titreşimini üçte ikiye kadar azaltabilirken Aktif Tork Titreşimi (ATC), aletlerin gizli nesnelere çarptıklarında tehlikeli bir şekilde dönmesini önlemeye yardımcı olur.

Ek olarak, isteğe bağlı entegre Toz Giderme Sistemlerimiz, iş sahalarınızı daha güvenli ve daha konforlu hale getirmenize yardımcı olmak için neredeyse tüm tozu giderebilir.

 

a rotary hammer drills through concrete
a rotary hammer drills through concrete

Gelişmiş darbeli delme

TE 30-22 ile çığır açan bir yolculuğa çıkın

Yarım asır önce modern darbeli delmenin öncülüğünü yaptık ve oyunun kurallarını değiştiren TE 30-22 ile devam ediyoruz.

Her zamankinden daha iyi tutuşu ile gerçek anlamda çok yönlü bir el aleti olan TE 30-22, Nuron akülü platformunda çalışır. Nuron 22V bataryalarla, olağanüstü çalışma süresi ve esnekliğin yanı sıra kablolu bir aletin tüm gücünü elde edebilirsiniz. Sonuç mu? Saatlerce sorunsuz delim yapma, yontma, kazıma ve kanal açma işlemleri.

Tile removal with versatile SDS plus rotary hammer TE 6-22

EL AletLERİNİZ İÇİN tasarlanmış aksesuarlar

Özel matkap uçları ve keskilerle daha hızlı ve daha uzun süre çalışın

El aletiniz için özel olarak üretilmiş bir aksesuarla eşleştirdiğinizde, SDS kırıcı delicinizden daha da fazla performans alacaksınız.

Betonda, tuğlada, duvarda ve donatıda daha hızlı delme için TE-CX darbeli matkap uçlarımız, karbür çoklu kesici kafalara ve gelişmiş geometriye sahiptir. Delim yapıyorsanız, tek seferde delen ve temizleyen TE-CD matkap ucumuzla zamandan tasarruf edecek ve daha tutarlı sonuçlar alacaksınız. Yontma, kanal açma ve kazıma söz konusu olduğunda, keski uçlarımız uzun ömür ve verimlilik için tasarlanmıştır.

Kendİ kablosuz kİtİnİzİ oluşturun

İhtiyacınız olan aksesuarlarla istediğiniz akülü kırıcı delici kitini seçin.

Kablosuz set seçicimizi deneyin

OSHA uyumluluğunu ETKİN KILIN

Akülü SDS Plus kırıcı-delicilerimizle çalışırken daha güvenli, neredeyse tozsuz bir şantiye oluşturmaya yardımcı olması için, HEPA filtreli DRS 4-A veya DRS 6-A gibi bir yerleşik Toz Giderme Sistemi kullanın veya kablosuz bir VC 10 süpürge kullanın .

Elektrik süpürgeleri ve diğer toz giderme sistemlerini satın alın

EL ALETİ MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

Hilti El Aleti Parkı Yönetimi, projenizin her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz Hilti el aletlerinin kullanımını, onarımını ve yükseltilmesini kapsayar. ON!Track, eksik veya istiflenmiş el aleti ve ekipmanı hızla bulmanıza yardım ederek maliyetleri kontrol altına almanıza yardımcı olabilir.

Kontrol maliyetleri hakkında daha fazla bilgi alın