Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Eksenel Lazerler

Döner lazerli terazilerimizin uzun mesafeden terazileme, hizalama, gönye alma ve eğim verme işlerinde nasıl dayanıklı ve kullanımı kolay şekilde tasarlandığını öğrenin

Döner lazerli terazilerimizin uzun mesafeden terazileme, hizalama, gönye alma ve eğim verme işlerinde nasıl dayanıklı ve kullanımı kolay şekilde tasarlandığını öğrenin

Eksenel Lazerler

Her açıdan sağlam güvenilirlik ile 360 ​​derece görünürlük

Hilti eksenel lazer seviyeleri sadece saha tesviyesini, beton dökümlerini, temel yerleşimlerini ve asma tavan kurulumunu mükemmelleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda düşmeye karşı dayanıklı teknolojik korumasıyla el aleti yatırımınızı korumanıza da yardımcı olur.

Darbe emici kulplar

Eksenel lazer seviyesinin dışını koruyan darbe emici kulplar, 1,5 m'lik bir tripod üzerine monte edildiğinde bile, kelimenin tam anlamıyla düşüşten sonra geri sıçramasına yardımcı olur.

Korumalı iç bileşenler

Dahili enerji emici malzemeler ve reçine muhafazaları, iç bileşenlerin korunmasına yardımcı olur.

Otomatik hizalama

Ve otomatik hizalama, gösterge çizgilerini manuel olarak konumlandırılmış dizilerden veya kazıklardan daha iyi konumda tutar.

Rotating laser

Dış Ortam için Eksenel Lazerler

Zorlu şantiyeler için hassas lazer tesviye

 

Düşmeye karşı dayanıklı teknolojisi olmayan hasarlı bir eksenel lazer seviyesi defter sayfanızda kırmızı görmenize neden olabilirken, Hilti dış ortam eksenel lazer seviyeleri tam olarak beklediğiniz yerde kırmızı görmenizi sağlayacaktır. Henüz derecelendirilmemiş topraklarda, düzleştirilmiş beton formların üst kısımları boyunca, çitler ve temeller, henüz oluşmamış yamaçların sınırları boyunca bile.

İç Mekan için Eksenel Lazer

İç mekan uygulamaları için 4 kat daha fazla görünürlük

İç mekanlarda çalışırken kırmızı bir lazer seviyesinin okunmasını zorlaştırdığında, Hilti iç mekan eksenel lazer seviyeleri, daha geniş bir koşul aralığında çıplak gözle daha iyi görülebilen yeşil bir lazer kullanır.

Yeşil lazerler sizi daha ileriye götürecek

Dört kat daha iyi görünürlük ve artırılmış doğruluk ile en son diyot teknolojisi

Lazer görünürlüğü, iç mekan inşaat işleri için anahtardır ve yeşil, insan gözünün en görünür rengi olduğu için her uygulamaya ve çalışma mesafesine uyum sağlamak için eksiksiz bir yeşil lazer koleksiyonu geliştirilmiştir.

Hilti Yeşil Lazerli el aletleri daha fazla görünürlük sağlar, birden fazla kurulum ve konum ihtiyacını ortadan kaldırır ve hatalardan kaynaklanan maliyetli yeniden çalışma olasılığını en aza indirmeye yardımcı olur. Ekibinizin uzaktan rahatça çalışabilir ve hatta alıcı kullanma ihtiyacını ortadan kaldırabilir. Bu, işteki artan üretkenlik ve kârlılığınız için daha çevreci anlamına gelir.