Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Kablolu/Akülü Kırıcı Makineler

Beton ve tuğla/taşta duvar ve zemin kırma işlerinde kullanılan kablolu kırıcıları göster

Beton ve tuğla/taşta duvar ve zemin kırma işlerinde kullanılan kablolu kırıcıları göster
TE 500-AVR SDS Max kırıcı Betonda ve tuğlada hafif yük taraklama işleri için, Aktif Titreşim Azaltma (AVR) sistemli, çok yönlü SDS Max (TE-Y) kırıcı
TE 700-AVR Betonda ve tuğlada ağır yük taraklama işleri için, Aktif Titreşim Azaltma (AVR) sistemli, güçlü SDS Max (TE-Y) duvar kırma makinesi
TE 800-AVR Duvar ve zeminde çalışmaya uygun, düşük titreşimli ve uzun ömürlü, sağlam, yüksek performanslı kırıcı makine
TE 1000-AVR Beton kırıcı Zemin kırma veya taraklama uygulamaları ve çok amaçlı duvar uygulamaları için çok yönlü kırıcı (üniversal güç kablolu)

Kırıcı ve DELİCİLER

Hilti beton kırıcılar, olağanüstü konfor ve kontrol ile maksimum performansı dengelemek üzere tasarlanmıştır.

Uygulama ne olursa olsun, yıllarca süren araştırmalara ve saha testlerine dayanan yenilikçi özelliklere sahip dayanıklı, güvenilir bir Hilti kırıcı bulabilirsiniz.

Aşağıdaki el aletlerine göz atın veya ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçme konusunda yardım için Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ile iletişime geçin.

Demolition Hammer TE 500-22

KIRICI TE 500 SDS MAX

Beton ve duvarda kanallar oluşturun. Betonu onarın. Alçı ve fayansları kaldırın. Duvarlarda ve zeminlerde borular için keski kanalları ve geçişleri oluşturun. TE-Y (SDS MAX) keskilerle kullanın.

Daha Fazlası İçin
Demolition Hammer TE 700-AVR

Kırıcı TE 700-AVR

Ağır duvar ve tuğla duvarları kırın. Alçıyı yüzeyden çıkarın. Duvarlardaki ve zeminlerdeki fayansları kaldırın. Pencere ve kapı boşlukları oluşturun. Pürüzlendirme yapın. TE-Y (SDS MAX) keskilerle kullanın.

Daha Fazlası İçin
TE 800 AVR

Kırıcı TE 800-AVR

Duvarları kırın. Döşeme levhalarını düzeltin. Kapılar ve pencereler için betondaki açıklıkları kırın. TE-S keskilerle kullanım.

Daha fazlası için
Concrete Breaker TE 1000-AVR

Kırıcı TE 1000-AVR

Zemin seviyesinde veya bel seviyesinin altında beton ve duvar işleri yapın. Her türlü zemini yenileyin. Fayansları, burçları ve sıkıştırmayı çıkarın. Kapı ve pencere açıklıklarında ayarlamalar yapmak gibi düzeltici keskiler yapın. TE-S keskilerle kullanım

Daha fazlası için
Concrete Breaker TE 2000-AVR

Kırıcı TE 2000-AVR

Zemin seviyesinde veya yakınında orta düzeyde yıkım işleri yapın. Temellerde donatıyı açığa çıkarın. Merdivenler, yükselticiler ve şaftlar için betondaki açıklıkları kırın. Zeminlerde büyük kanallar oluşturun (örn. atık su boruları için). Yüzey yenileme işlerinde asfaltı parçalayın (örn. kanalizasyon bakımı). TE-SPX keskilerle kullanın.

Daha fazlası için
TE 3000-AVR

Kırıcı TE 3000-AVR

Hava/kompresör aletinin uygun olmadığı uygulamalarda kullanın. Saatte 6 tona kadar beton kırın. Beton plakalar ve temellerde kullanın. Yol yapımı, onarım çalışmaları ve boru döşeme için asfalt kırımı yapın. Donatı bağlantıları ve tesisat bağlantıları için betonu çıkarın. TE-H keskilerle kullanın

Daha fazlası için