Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Karot Makineleri

Karot makinelerimizin elde veya tezgâhlı, ıslak veya kuru, hafif veya ağır yük karot alma işlerinde nasıl yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlandığını öğrenin

Diamond coring machine

Karotla delme daha kolay

Elmaslı karot sistemlerimizle gelişmiş bir karot delme deneyimi yaratın

Entegre elmas karot sistemlerimizle size ve ekibinize zaman kazandırın. Rehberlik ve otomasyon sağlamak, başka projeler üzerinde çalışmanıza veya aynı anda birden çok karotlu delimi yönetmenize olanak tanır. Çeşitli karot makineleri, karot uçları ve çözüm odaklı aksesuarlarla her iş için doğru aleti seçebilirsiniz.

DD WMS 100

Hilti'nin Su Yönetim Sistemi

Daha hızlı ve daha temiz karot delme

DD-WMS 100 su yönetim sistemi, suyu 7 kata kadar geri dönüştürerek bir tam güne kadar su özerkliği sağlar, bu yaklaşık 30 galon sürekli su kaynağına eşdeğerdir.

clean as you core drill

Deldİkçe temİzleyİn

Hiç karışıklık yok, böylece daha sonra temizleme ihtiyacını azaltır

Bulamacın çoğu Hilti su yönetim sistemi ile toplanır, şantiyeyi daha temiz tutar ve ıslak elmas karot uygulamaları sırasında değerli zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olur.

core drill with one person

Karotla delİme devam edİn

Çok kolay, tek başınıza karotlu delim yapabilirsiniz

Bir sonraki deliğe geçmek kolaydır. Su filtresi, yalnızca 4 galonla çoğu kişinin tüm gün yeniden doldurmadan gidebileceği anlamına gelir. DD-WMS 100, 30 galon suya eşdeğer ve taşınması kolaydır. Kendinden sızdırmaz bulamaç toplama torbası dolduğunda, yenisiyle değiştirin ve devam edin.

constant water supply

Kesİm Asİstanı Teknolojİsİ

Şantiyede rehberlik ve otomasyon

Şantiyede yenilikçi Kesim Asistanı teknolojimizden yararlanın. Diğer görevleri tamamlamak veya aynı anda birden fazla karot makinesini yönetmek için zaman ayırın ve kılavuzlu karot delme ile kendinize güvenin.