Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Tel Kesme Makineleri

Yapısal tadilatlar ve ağır yük beton yıkma işleri için tasarlanmış tel kesme makinelerini göster

Yapısal tadilatlar ve ağır yük beton yıkma işleri için tasarlanmış tel kesme makinelerini göster
Image alt text (optional)

Tel Testereler

Donatılı betonu hızlı ve kolay bir şekilde kesin

Hilti tel testereleri, sürüş hızı üzerinde size neredeyse sınırsız kontrol sağlar. Böylece kesme hızını kablo ömrüyle dengeleyebilir ve performansı da en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca, ayarlanabilir avans gerilimi, çeşitli malzeme ve koşullarda kesme üretkenliğini de sürdüreceğiniz anlamına gelir.

Hız ve hassasİyet İçİn tasarlandı

Bazı beton kesme işleri, geleneksel bir elmas testere bıçağı için çok karmaşık veya zordur. Çok büyük, çok düzensiz, çok erişilemez ya da çok fazla güçlendirilmiş olabilirler.

Hilti tel testerelerimizi ve elmas tellerimizi tasarlarken tam olarak bu tür zorluklar aklımızdaydı. Sonuç olarak, beton duvarlarda, kalın taş işçiliğinde ve diğer yüzeylerde açıklıkların kesilmesi gibi yapısal değişiklikler için yüksek hızlı üretkenlikten yararlanacaksınız. Ayrıca köprüler, kolonlar, bacalar ve temeller gibi büyük yapısal bileşenlerin teknik yıkımı için hassas kontrolden yararlanabilirsiniz.

Uygulama ne olursa olsun, seçtiğiniz Hilti elmas tel yapıları ve boncuk çaplarıyla performansı optimize edin. Bu elmas dolgulu aşındırıcı teller, Hilti tel testerelerinin, saniyede 115 fit'e varan ıslak kesme üretkenliği de dahil olmak üzere zorlu malzemeleri hız ve hassasiyetle kesmesini sağlar.