Repair, People, Toolbox, Warehouse, Handling, HNA

EL ALETLERİNİZ İÇİN SERVİSLERİMİZ

Bir el aletinden çok daha fazlası

Tamir maliyetleri gibi öngörülemeyen gizli faktörler şantiyede ciddi üretkenlik sorunlarına yol açabilir. Servis teklifimiz, bu ek maliyetlerden kaçınmanıza ve planlanan bütçenizin içinde kalmanıza yardımcı olabilir.

EL ALETİNDEN ÇOK DAHA FAZLASI MAKINE TAMİR HİZMETİMİZ SATIN ALMANIZIN BİR PARÇASIDIR
2 years no-cost repairs

TAMİR MALİYETLERİ BİZDEN

2 yıla kadar ücretsiz tamir

El aletlerimiz uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiş olsa da, el aletinizin tamirini, satın alma tarihinden itibaren 2 yıla kadar ücretsiz olarak gerçekleştiririz. Buna işçilik maliyetleri, hatalı parçaların değiştirilmesi (aşınma ve yıpranmaya tabi) ve ayrıca teslim alma ve teslimat dahildir.

DX Maintenance Services

ZARARINIZI AZALTIN

Tamir maliyeti sınırı

İlk ücretsiz dönemin sona ermesinden sonra, tamirin size ne kadara mal olabileceğine dair bir sınır koyuyoruz. Aletin kullanım ömrü boyunca tamir maliyetinin belirli bir fiyatı aşmayacağını garanti ediyoruz. Tamir maliyeti bu sınırın altında kalırsa, yalnızca gerçek maliyeti ödersiniz

Adliswil

KALİTE GARANTİSİ

Sadece orijinal yedek parçalar

Makinelerinizin, en yüksek kalitedeki oriijinal Hilti yedek parçaları ile değiştirileceğini ve her tamirden sonra belirli bir süre sonra masraf yok kapsamında kalacağını garanti ediyoruz. (3 aylık tamir garantisi)

3 day repair service

HIZLI OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

3 gün ya da ücretsiz

3 gün içinde tamir veya ücretsiz*: Ücretli tamirlerde 3 gün tamir teklifine verilen onay ile başlar. Eğer tamiriniz 3 iş gününden uzun sürerse, tamiriniz ücretsizdir.

*Teslim alma ve teslimat süresi anlaşmalı kargo firmasına ve uzaklığa bağlı olarak 1 günden fazla sürebilir. Bu tip durumlarda Hilti, sadece 1 günde tamir etmek ile yükümlüdür.

Hilti Connect Relaunch

KOLAY HALE GETİRİN

Satın alma kanıtı gerekmez

Bir tamir sürecini başlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı - servis için hızlı bir arama yapmanız yeterli. Hilti Connect veya dört iletişim kanalımızdan herhangi biri aracılığıyla makineniz için tamir talebinde bulunabilirsiniz: Hilti Online(çevrimiçi), Satış Danışmanınız, müşteri hizmetleri veya Hilti Mağaza’nız. Hizmet sürecini sizin için mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlıyoruz - bu nedenle evrak sunmanıza/fatura ibraz etmenize gerek yoktur.

Get organized with our digital services

DİJİTAL HİZMETLERİMİZ

Verimlilik planlanabilir

Nesnelerin İnterneti (IoT), inşaat sektöründe çok büyük verimlilik kazançlarını açığa çıkarabilecek potansiyele sahip. Maliyet baskısının sürekli arttığı bu sektörde, üretkenliğinizi ve makinelerinizi daha iyi yönetminize yardımcı olacak çözümler geliştirmede uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz.

VERİMLİ ALET YÖNETİMİ

ON!Track equipment management service

ON!Track

Ekipmanınızı nerede ve ne zaman ihtiyaç duyarsanız yönetin ve takip edin. Servis ve tamir durumunu takip edin ve aksama sürelerini önleyin

Daha fazla bilgi
Hilti 'get connected' App Application

Hilti Connect

Aletlerinizi tanımlayın, durum ve kullanım verilerini alın, tamir servisi planlayın, tamir geçmişini görüntüleyin ve akıllı telefonunuzdan doğrudan bir makine tamir talebi oluşturun.

Daha fazla bilgi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ