Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Akülü El Aletleri

Akülü el aletlerini ve en yeni Nuron pil teknolojisini kullanarak şantiyede üretkenliği nasıl artırabileceğinizi görün: Hilti akülü el aletlerini buradan satın alabilirsiniz

Nuron'a hazır olun

Çok yakında: tamamen yeni 22V kablosuz platformunuz

Kablolu ve gazla çalışan uygulamalarınızı tek bir kablosuz platformda gerçekleştirdiğinizi hayal edin. 12V, 22V ve 36V akülü alet portföyümüzün en yeni üyesi olan ve bu yıl piyasaya çıkacak olan Nuron ile çok yakında tam da bunu yapabilirsiniz.

Hilti'nin yeni nesil 22V akülü aletleri, kırma ve kesmeden delme ve sabitlemeye kadar size her zamankinden daha fazla performans, güvenlik ve kullanıcı konforu getirecek.

Nuron İŞİNİZE nasıl yardımcı olacak?

Tek platform kolaylığı

Tek bir 22V Nuron platformunda yaklaşık 70 el aletine güç verin - vidalamalardan kırıcılara kadar uyumlu.

Şarj başına daha fazla çalışma

Kablolu veya gazlı 36V'tan daha fazla güç sağlayabilen 22V platformda aletleriniz için daha fazla çalışma süresi elde edin.

Ekiplerinizi koruyun

Güvenlik çözümleri, toz kontrol sistemlerinden açılı taşlama makinesinin geri tepme riskini azaltmaya yardımcı olan yerleşik teknolojilere kadar çeşitlilik gösterir.

Tüm İşlerİnİz İçİn tek platform

El aleti takımınızı modernize edin ve şantiyede daha fazla esneklik elde edin

Birden fazla konumda farklı güç kaynaklarını ve kablosuz pil sistemlerini yönetmek, maliyetli ve zaman alıcı olmasının yanı sıra baş ağrısına neden olabilir.

Nuron ile, vidalamalardan kırıcılara kadar tüm aletlerinizi tek bir kablosuz platformda çalıştırabileceksiniz. Diğer güç kaynaklarıyla çalışan araçlara olan bağımlılığınızı azaltırken iş sahasında daha az aküye ve şarj cihazına ihtiyacınız olacak.

DSH 600-22 with Abrasive blade and B 22-170
DSH 600-22 with Abrasive blade and B 22-170

Daha fazla performans ve çalışma süresİ

Kablolu ve gazlı pillerin gücünü sunan pillerle gün boyu çalışın

Nuron, tamamen yeniden tasarlanmış pil-alet arayüzü sayesinde eşdeğer 18V ve 20V platformlarının iki katına kadar güç sunacak. Testereyle çelik boruları kesmek veya kırıcı delicilerle betonu kırmak gibi en zorlu uygulamalar için iki adet 22V pil birleştirilebilir. Alçıpan vidalarını çakmak veya darbeli vidalama makinelerinizle seri metal sabitlemeler yapmak gibi daha hafif uygulamalar için, iyileştirilmiş alet ergonomisi sayesinde daha hızlı ve daha rahat çalışacaksınız.

Yinelenen araçlar için harcamaları en aza indirin

Nuron'u ON!Track ekipman yönetim sistemi ile eşleştirmek, boştaki ekipmanı belirlemeye ve ihtiyaç duyulan yere götürmeye yardımcı olacaktır.

Worker standing on a platform with a drill in his hand that is fixed to a pole with a tool tether
Worker standing on a platform with a drill in his hand that is fixed to a pole with a tool tether

GÜVENLİĞİ merkeze koyUN

Ekiplerinizi korumak için tasarlanmış son teknoloji çözümler

Nuron ile aşağıdaki özelliklere sahip akülü el aletlerinin sayısını artırdık:

  • Aletin geri tepmesi riskini azaltmaya yardımcı olan ATC (Aktif Tork Kontrolü)
  • AVR (Aktif Titreşim Azaltma), uzun süre titreşime maruz kalmaktan kaynaklanan yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur
  • DRS (Toz Giderme Sistemleri) inşaat tozuna maruz kalmanın azaltılmasına yardımcı olur – neredeyse tozsuz beton delme ve kırma dahil
  • Yüksekte çalışırken nesnelerin düşme tehlikesini azaltmaya yardımcı olan bağlama seçenekleri

Nuron KULLANILABİLİRLİĞİ hakkında daha fazla BİLGİ EDİNİN

Nuron benim bölgemde ne zaman satışa sunulacak?

Türkiye'de 2023 Nisan'da piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Bu arada, aklınıza gelebilecek tüm soruları yanıtlamak için buradayız.

Nuron neden başka bir yerde varken burada yok?

Herkes gibi üretimimiz de tedarik zinciri zorluklarından etkileniyor. Herkesin mümkün olan en iyi Hilti ürünlerini almasını sağlamak istediğimiz için, Nuron lansmanımızı ülke bazlı pazar güçleri, yerel düzenlemeler ve teslimat sürelerini mümkün olduğunca kısa tutma niyetimiz doğrultusunda kademeli olarak gerçekleştiriyoruz.

Nuron'a yükseltmek zorunda mıyım?

Sahip olduğunuz Hilti akülü aletlerini kullanmaya devam edebilirsiniz, biz de onları desteklemeye devam edeceğiz. Ancak, Nuron bölgenizde kullanıma sunulduğunda daha yüksek performanstan ve daha gelişmiş veri odaklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Nuron'u sabırsızlıkla bekliyorum. Seçeneklerim nelerdir?

Acil ihtiyaçlarınız olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, Nuron kullanıma sunulana kadar mevcut araçlarınızı desteklemeye devam edeceğiz. Veya mevcut 22V ve 36V platformlarımızı keşfetmenizi öneririz – bunlar mükemmel seçeneklerdir ve uzun yıllar boyunca desteklenecektir.

En son Nuron Haberlerİnİ alın

Nuron ile ilgili güncellemelere internet sitemize kaydolarak ulaşabilirsiniz, Nuron lansmanları, çevrimiçi etkinlikler ve daha fazlasını ilk duyan siz olun.