Ana içeriğe geç

Hilti, alet, bilgi ve deneyimlerini sunmak için daima hazır! Detaylar için tıklayınız.

Şarjlı Makineler

Akülü el aletlerini ve en yeni Nuron pil teknolojisini (her bölgede mevcut değildir) kullanarak şantiyede üretkenliği nasıl artırabileceğinizi görün: Hilti akülü el aletlerini buradan satın alabilirsiniz

Cordless tools

Gücü Açığa Çıkarın

Akülü el aletleri, işinizi daha hızlı yapmanıza yardımcı olmak için tasarlandı

Kendini, müşterilerin üretkenliği artırmalarına yardımcı olmaya adamış olan Hilti; işinizi kesintisiz bir şekilde bitiren akülü el aletleri, işinizi destekleyen yazılımlar ve hizmetler ile işletmenizi geleceğe yönelik olarak geliştirmek üzere sizinle birlikte çalışabilecek yetkin satış temsilcileri sunar.

En zorlu uygulamaların üstesinden gelebilecek kadar güçlü olan Hilti'nin akülü el aletleri ve aküleri, kablolu güç, koşulsuz bir esneklik ve tüm gün dayanabilen bir akü şarj ömrü sunar.

Products

Akülü El Aletlerİ

Ortaya çıkardığı yenilikler

Üretkenliği artırmak için tasarlanan akülü el aletlerimiz, kablosuz olarak maksimum performans sunar. Günümüzün şantiyeleri değiştikçe gelişen iş akışınızı, performans ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeni ve inovatif el aletleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Applications

Şantİye Çözümlerİ

Geniş kullanım yelpazesi

Ölçme ve hizalamadan kesme ve delmeye kadar, akülü el aleti yelpazemiz her uygulama için sürekli olarak maksimum performans sunar, bu sayede işinizi kesintiye uğramadan tamamlayabilirsiniz.

Technology

Akülü Teknolojİ

İçindeki zeka

Öncü yeniliklere sahip geçmişiyle Hilti, üretkenliği, güvenliği ve kullanıcı konforunu artırmak için el aleti teknolojisini geliştirmiştir. Hilti aletlerinde kullanılan farklı teknoloji türlerine ve talep ettiğiniz performansı nasıl sağladıklarına göz atın.

Services

Verİmlİlİk & Teknİk Servİs

Daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için

İşine adamış teknik danışmanları ve inşaat sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile Hilti, uygulamalarınız için en doğru çözümü sağlamaya çalışmaktadır. Ürün teknolojisindeki uzmanlığımız, birinci sınıf hizmetlerimiz ve endüstri uzmanlığı ile birleştiğinde, şantiye faydalılığınızın kontrolünü elinize almanıza yardımcı olacaktır.

Devam etmek için giriş yapın
KAYIT OL
Alışveriş sepetine ekle
Alışveriş sepetine ekle
Alışveriş sepetine git