Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Şarjlı Çalışma Işıkları

Hilti lityum-iyon pillerle uyumlu, her türlü çalışma alanını doğrudan aydınlatmaya yarayan şarjlı 12V ve 22V şantiye ışıklarını göster

Hilti lityum-iyon pillerle uyumlu, her türlü çalışma alanını doğrudan aydınlatmaya yarayan şarjlı 12V ve 22V şantiye ışıklarını göster
Akülü LED çalışma ışığı SL 2-22 kutu Tek kişi yapılan işlerde çalışma alanını aydınlatmak için tüm gün yeten pil ömrüne sahip, döner başlıklı ve büyük asmaakülü LED çalışma ışığı (Nuron akü platformu)
SL 6-22 LED şantiye ışığı Birden fazla kişinin çalışma alanını aydınlatmak için tüm gün yeten pil ömrüne sahip, döner başlıklı ve çeşitli montaj seçenekleri sunan akülü LED çalışma ışığı (Nuron akü platformu)
Hilti LED work light, SL 6-A22 cordless area light

ŞANTİYENİZİ Aydınlatın

Güçlü ve taşınabilir LED çalışma ışıkları

Geçici olarak aydınlatmak için malzemeleri uzatma kabloları etrafında taşımak pahalı ve zahmetlidir. Hilti'nin akülü LED ışıklandırmaları, uzatma kablolarına olan ihtiyacı azaltarak üretkenliği artırmaya yardımcı olur. Bu da onu dar, orta ve geniş alanları aydınlatmak için ideal bir çalışma ışığı haline getirir.

SL 6-A22 cordless LED area light can easily attach to many surfaces

İstediğiniz yere konumlandırın

Çok yönlü ayakları, Hilti'nin yüksek güçlü LED ışıklarını borular, iskeleler, alçıpan raylar veya tahtalar gibi çeşitli yüzeylere takmanıza olanak tanır. SL 6-A22'deki 16 mm tripod dişi, tripodlara ve diğer montaj cihazlarına bağlantı yapılmasına olanak tanır.

SL 6-A22 cordless LED area light is designed to focus light

Odaklanmış çalışma için odaklanmış ışık

Parlamayı ve ışığın taşmasını azaltan bu LED çalışma ışıklarının, çalışma alanınızda size pürüzsüz, gölgesiz bir görünüme sahip odaklanmış bir aydınlatma sağlayacağına güvenebilirsiniz.

SL 6-A22 cordless LED area light gives you all the brightness without the heat

Isınmadan LED parlaklığı sağlar

Hilti'nin akülü LED çalışma ışıkları, üç adede kadar parlaklık seviyesi ve "son kullanılan" işlevi sunarak ihtiyaçlarınıza göre ayarlamalar yapmanıza olanak tanır. 3000 lümene kadar ışık sağlayan LED paneller, şantiyede size parlaklık sunarken dokunulabilecek sıcaklıkta kalır.