Mühendislik ve tasarım verimliliğini artırın

En karmaşık projeler için bile kaliteli teknik çözümler

Karmaşık inşaat projeleri için kaliteli teknik çözümlerin verimli bir şekilde tanımlanması ve belgelenmesi zor olabilir. Mühendislik tavsiyesi, ilgili teknik ürün verilerine kolay erişim ve güvenlik, doğruluk, maliyet verimliliği ve kalite gibi birçok proje gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış çözümler için Hilti ile iş ortaklığı yapmanız mümkün.

Teknik dökümanlar

Deneyimli mühendislerimiz, tasarımdan kuruluma ve bina yönetimine kadar proje yaşam döngünüz boyunca size yardımcı olabilir. Mühendislik yetkinlik merkezlerimiz ve proje yönetim ofislerimiz özelleştirilmiş çözümlerle yardımcı olurken şantiye destek uzmanları teknik tavsiyelerde bulunabilir. Teknik belgeler için web sitemizden ulaşın veya Ask Hilti çevrimiçi mühendislik platforumunda teknik konuları keşfedin.

Mühendislik ekibimizle iletişime geçin Onayları, genel notları, spesifikasyonları ve CAD ayrıntılarını indirin Ask Hilti'yi ziyaret edin

Tasarım yazılımı ve hizmetleri

İster beton için ankraj tasarlıyor olun ister Moldüler Kanal Sistemleri planlıyor olun, tasarım ve modelleme yazılımımız inşaat projelerinizi daha kolay, daha güvenli ve daha üretken hale getirmenize yardımcı olabilir. Tasarım desteği için sağladığımız inşaat hizmetlerimiz, mühendislik kararlarında yardımdan yerinde ankraj çekme testlerine kadar uzanmaktadır.

Ankraj tasarımı için PROFIS Engineering Mühendislik Kararları

Sürekli mesleki gelişim

Daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış akredite eğitim kurslarıyla değişen tasarım yöntemlerini ve endüstri standartlarını takip edin. Ayrıca çevrimiçi mühendislik platformumuz Ask Hilti'de ankraj tasarımı, beton dayanımı izleme veya yeşil bina gibi teknik konularda web seminerleri sunuyoruz.

İsteğe bağlı sürekli eğitim kursları Yaklaşan web seminerleri Teknik tasarım makaleleri

Ürün tasarım merkezleri

Teknolojilerimize, yazılımlarımıza ve hizmetlerimize yön verirken dünya çapındaki inovasyonlardan ilham almaktayız. Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'da kendi Ar-Ge merkezlerimizi işletiyoruz ve en son yönetmelik gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olacak çözümler geliştirmek için dünya çapındaki ortaklarla yakın bir şekilde çalışıyoruz. Hilti ürünlerinin teknik özellikleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Teknik kılavuzlar, onaylar, test raporları, spesifikasyon metinleri ve BIM/CAD kaynakları dahil olmak üzere önemli ürün bilgilerini hızlı bir şekilde bulmak için web sitemizi kullanın.

Filiz ekimi tasarım merkezi Yangın durdurucu tasarım merkezi

Uygulamaya özel çözümler

Filiz ekiminden yangın durdurucu sistemlere kadar her şeyin güvenilir, yönetmeliklere uygun olması ile güvenlik, doğruluk, maliyet verimliliği ve kalite gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olan uygulamaya özel bir dizi çözüm sunuyoruz.

Sektöre özel çözümler

Projeleriniz için tasarım verimliliğini ve operasyonel esnekliği artırmak mı istiyorsunuz? Projelerinizi her aşamada hızlandırmak için tasarlanmış yangın durdurucu, ankraj ve modüler sistem çözümleri sunuyoruz.

PROFIS Engıneerıng

Daha hızlı, daha doğru ankraj ve filiz ekimi tasarımı için yazılım

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ