MİMARLAR İÇİN YANGIN DURDURUCU SİSTEMLER

Yangın durdurucu sistemler bir üründen çok daha fazlasıdır

Hilti olarak pasif yangın durdurucu sistemlerinin spesifikasyon ve tasarımında sizlere yardımcı olabiliriz.

Aynı zamanda modern ürünlerimiz ve kolay kullanımlı yazılımlarımız sayesinde size sahada, online veya telefonda teknik destek sunmaktayız. Online olarak ulaşamadığınız bilgiler için lütfen Hilti satış danışmanınız ile iletişime geçin.

YANGIN YÖNETMELİĞİNE UYGUN ÜRÜNLER

Please enter alternative text here (optional)

Hilti yangın durdurucu ürünlerimiz ASTM ve EN gibi en sıkı uluslararası standardlara uygundur.

Can güvenliği Hilti’de bizim için hayati öneme sahiptir ve biz pasif yangından koruma sistemlerinin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda 30 yılı aşkın bir deneyime sahibiz.

Biz bir çok saha uygumalasına uygun çok çeşitli onaylı ürünler sunmaktayız.

Yangın durdurucu sistemler duvar, tavan veya taban seviyelerinin kablo, boru veya eklemlerle iyileştirilmesine yardım eder. Bunlar yangının, dumanın ve toksik gazların yayılmasını durdurur.

YANGIN DURDURUCU ÜRÜNLERİMİZ YAPI PERFORMANSINI YÜKSELTİR

Please enter alternative text here (optional)

Hilti yanın durdurucu ürünlerimiz yangından koruduğu kadar yapıların inşaasını da geliştirmektedir. Bunlar ETA ve Yl yangın koruma testlerinin üstünde test edilmiştir ve aşağıdaki avantajları sağlarlar:

  • Boşlukların kapatılarak sesi koruyup akustik inşaat.
  • Bina hareketi - deprem sonrası etkileri, boru sistemlerinin termal hareketini, Endüstriyel tesislerde yapısal sapma ve titreşimi en aza indirebilirsiniz.
  • Binaları küften koruyun - özellikle hastanelerde tasarımında yardımcı olabilecek küfe dayanıklı ürünler sunuyoruz.
  • Yeşil binalar için LEED ve BREEAM sertifikasyon takibi.

Biz ön planlamadan, inşaat ve yapı onayına kadar projelendirme ve tasarımınız boyunca size yardımcı olabiliriz.

Kolayca kes-yapıştır yapabileceğiniz 2D çizimleri, onay belgelerini, spesifikasyonları, metinleri ve daha fazlasını içeren bir online bilgi teknik kütüphanesi sunuyoruz.

Ayrıca Yangın durdurma için Hilti Button tasarım programını ve Hilti ürünleri için hazırlanmış geniş BIM / CAD kütüphanemizi kullanabilirsiniz.

Yangın durdurucular için Hilti Button otomatik penetrasyon tanımlamaları, veriler ve malzemelerin bir faturası ile yangın durdurucu ürün önerisi oluşturur - Detaylı kodları ve ürün özelliklerini okuma konusunda size zaman kazandırır.

Karmaşık tasarım hesaplamalarını daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Sürekli güncellenir ve Hilti’nin projelerinize optimize edilmiş tasarım çözümleri sunmak için yıllar süren araştırma ve geliştirmelerine dayanır.

Ayrıca bölgenizdeki Hilti ekibini arayarak telefon ya da sahada yardım isteyebilirsiniz.

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ