TEKNİK LİTERATÜR

Spesifikasyon yapmanız için basit ve etkili araçlar

Kendi tasarım ve spesifikasyonlarınıza kolayca kopyalayıp yapıştırarak ekleyebileceğiniz tipik uygulamalara yardım eden birçok teknik metin, belgeler ve çizimler sunmaktayız.

 • Teknik kütüphanemiz – belgelendirmeler ve çizimler

  Biz yangın durdurucularla ilgili önemli belgeleri online teknik kütüphanemizde topladık. Bunlar tasarım ve spesifikasyonlarınızda size yardımcı olacak aşağıdaki belgeleri içermektedir: • Kendi tasarımlarınıza kolayca ekleyebileceğiniz 2 boyutlu çizim spesifikasyonları ve metinler. Mekanik, elektrik ve sıhhi tesisatlardan havalandırma, telekominakosyon sistelerine kadar çok çeşitli uygulamalar içerir. • Onay belgeleri • Teknik veriler • LEED sertifikaları

  Teknik kütüpaheyi aç

  Yangın durdurma tipik çizimleri

  Kolay bir şekilde spesifiksayon yapabilmeniz için, en popüler ürünlerimizden bazılarının nasıl kullanıldığını ve tipik uygulamaları gösteren yangın durdurucu çizimleri oluşturduk. Bunlar sıklıkla kullanılan yangın durdurma tasarım ve uygulamalarını görmenize yardım eder. Bu 2 boyutlu CAD çizimlerini kendi tasarımlarınıza kolayca kopyalayarak kullanabilirsiniz. Tüm bunları Teknik Kütüphane’mizde bulabilirsiniz.

  Teknik kütüphaneyi aç

DAHA FAZLA BİLGİ

Size daha fazla bilgi vermekten her zaman mutluluk duyarız. Araştırmalarımız ve teknik eğitimlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak istediğiniz takdirde lütfen bölgenizdeki Hilti takımıyla iletişime geçin.

Bir sonraki teknik eğitim ve seminerlerimize bakın

Daha fazlası için

Hilti yangın durdurucu çözümlerİ hakkında daha fazlasını öğrenmek İçİn bİr Hilti saha mühendİsİyle İletİşİme geçİn

Daha fazlası için

Please enter a subline

Please enter link

İLGİLİ YAZILIM

BİR MÜHENDİSE SORUN

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ