ENERJİ, doğal kaynaklar ve ENDÜSTRİ

İş sahipleri, mühendisler ve inşaat yüklenicileri için sektöre özel çözümler

Büyük, karmaşık projeler için entegre çözümlerimiz, tasarımdan inşaata, bakımdan hizmetten çıkarmaya kadar tesisinizin tüm yaşam döngüsü boyunca sizi desteklemek üzere tasarlanmıştır. 120 ülkede varlığımızla, temel uygulamalarımız modüler boru ve kablo desteklerinden ankraj ve pasif yangın durduruculuğa kadar uzanmaktadır..

Enerji Sektörü

19 July 2016, Geertruidenberg, Holland. Aerial view of the AMERCENTRALE, a coal and biomass fired Essent powerplant. It's located at the river Amer. In the back the town of GEERTRUIDENBERG.

Odak noktanız ister termik güç üretimi, yenilenebilir kaynaklar, nükleer enerji, doğal gaz veya elektrik hizmetleri veya trafo merkezleri olsun, kaliteli araç ve ürünlerin yanı sıra uzman mühendislik ve proje desteği sağlayabiliriz.

Enerji endüstrisine yönelik teklifimiz, enerji santrallerinde kontrol sacının daha basit montajı ve çıkarılması için sistemlerden, iletim ve dağıtım işleri için özel kablosuz kablo kesicilere kadar uzanmaktadır. Kapsamlı garantilerle desteklenen bu çözümler, alet ve ürün arızalarından kaynaklanan gecikmeleri azaltmak ve proje programlarını hızlandırmak için tasarlanmıştır.

Madencilik, Petrol ve Doğalgaz

Karada petrol ve gaz işinde aktif misiniz? 100'den fazla uzmandan tasarım ve teknik destek için bizimle ortak olun. Veya korozif ortamlar için sıcak çalışma ihtiyacını ortadan kaldıran modüler payanda sistemleri gibi ürünlere erişin.

Madencilik sektöründe mühendislik, satın alma ve inşaat (EPC) alt yükleniciliği normdur. Bununla birlikte, teklifimiz projelerin hızlandırılmasına ve maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olabilir. Bu portföy, maden kuyuları için ankraj çözümlerinin gereğinden fazla tasarlanmamasını sağlamaya yardımcı olan teknik destekten, neredeyse tozsuz boru ve kablo destek kurulumu için tamamen kablosuz sistemlere kadar uzanır.

Endüstri

İster bir otomotiv fabrikasını yeniden donatıyor, ister yeni bir farmasötik tesisi için boru hatları tasarlıyor olun, çözümlerimiz daha güvenli ve hızlı tasarım ve kurulumun yanı sıra tam operasyonel esneklik ve bakım nedeniyle daha az arıza süresi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Ayrıca, gerekli onayları karşılamanıza ve maliyetleri düşürmenize yardımcı olacak kapsamlı, sürekli destek alacaksınız. Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM'ler) için, daha güvenli kurulum için yenilikçi dübeller ve aletler tedarikçisiyiz. Ek olarak, özelleştirilmiş lojistiğimiz, daha yalın ve daha güvenilir bir tedarik zinciri sağlamaya yardımcı olur.

Gemi İnşaatı

Erişim platformları, asma katlar ve boruların döşenmesi gibi gemi inşa uygulamalarına yönelik modüler desteklerimiz, benzer teknolojilere göre hem daha hafif hem de kurulumu daha kolay. Bu teknoloji ile kaynak veya sıcak çalışma gerekmediğinden, operasyonunuz için üretkenliği artırabilir, işletme maliyetlerini düşürebilir ve güvenlik seviyelerini artırabilirsiniz. Yerine takma, uzman ekipman olmadan sadece bir kişi tarafından da gerçekleştirilebilir.

Ayrıca destek sistemlerimiz yüksek korozyon direncine sahiptir ve boyama gerektirmez.

 

 

Modüler yapı İÇİN ortağınız

Büyük inşaat projelerinde gecikme ve maliyet aşımları riskini azaltın ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarın

Enerji ve sanayi sektörlerindeki inşaat projeleri artan zaman, maliyet ve çevresel baskılarla karşı karşıyadır. Toplam sahip olma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmak için, tam modülerleştirme sağlayan dijital hizmetler ve inşaat hizmetleri sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.
 

Dijital hizmetlerimiz, boru, kablo ve HVAC destekleri, yangın durdurucu, sabitleme veya erişim platformları gibi sistemlerin tasarımını optimize etmek için ön mühendislikle başlar. Ayrıca şantiye ticaret çatışmalarını ve yeniden çalışmayı önlemeye yardımcı olmak için BIM ve fabrika tasarım modellemesi sağlıyoruz. İnşaat hizmetleri, modüler desteklerin prefabrikasyonundan, yerinde eğitime ve daha fazlasına kadar uzanır.

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ