ENERJİ VE ENDÜSTRİ İŞ KOLU

Üretim ve Üretim Dışı Sektör

Energy & Industry Trade - Professionals

HILTI ENDÜSTRİ ÜRÜN VE SERVİSLERİ

HILTI ENERJİ VE ENDÜSTRİ İŞ KOLU İÇİN PREMİUM ÇÖZÜMLER SUNAR

Hilti Türkiye, Enerji ve Endüstri İş Kolu için kapsamlı bir ürün ve hizmet portföyü sunmaktadır. Çelik montajı, Kimyasal ankraj montajı, Elmaslı karot, Ankraj sistemi, Titreşimli / hareketli makinelerin sabitlenmesi ve bakım çalışmaları gibi ilgili tüm uygulamalar için. Toplam mobilite ile güvenilirlik konusunda uzlaşma sözü veriyoruz. Mümkün olan en iyi çözümleri elde etmenize yardımcı olması için lütfen Mühendislik servisimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

GENEL ENERJİ VE ENDÜSTRİ UYGULAMALARI

Formwork application using Hilti screw anchor.

Çelikte Bağlantı

Çelik üzerinde bağlantı, güvenilirdir ve optimum maliyet sağlar.

Deniz aşırı ve yakın endüstride çelik yapılara ızgaralar ve endüstriyel zeminlerin bağlantısı. Hafif elektrik ve cihazlarının çok amaçlı sabitlenmesi, örn. Kablo kanalları, çelik yapı ışıkları. Çelik bir tabana elektriksel bağlantı ve topraklama bağlantısı kurmak, yüksek ve hafif derecede korozif ortamlar için etkili bir çözümdür.

Formwork, application using Hilti HUS3 screw anchor

Çelik üzerinde çelik

Çelik-çelik bağlantı elemanları tipik olarak ızgaranın sabitlenmesi, yardımcı tesisatın sabitlenmesi, aletlerin sabitlenmesi, topraklama vb. gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.

Hilti tool services

Tamir Servisi

Yerel tamir servislerimiz, onarım ve lojistik hizmetlerindeki yüksek standartlarımızla çalışmalarını kesintisiz devam ettirme olanağı sunmak için tasarlanmıştır.

Engineering services for anchor & rebar installations

Donatı ve Ankraj Uygulamaları için Mühendislik Hizmetleri

HIlti, ankraj ve donatı demiri uygulamaları için çeşitli mühendislik hizmetleri ve onayları sunar.

HIlTI SERVİSLERİ

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ