Temporary Healthcare Facilities

Geçici Hastaneler

Hilti'nin Geçici Hastaneler için Çözümleri

COVID-19 salgını ek sağlık tesislerine ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur

COVID-19 salgını, çok sınırlı bir sürede inşa edilecek ek sağlık tesislerine (koronavirüsle mücadele hastaneleri ve yeni inşa edilen acil hastaneler dahil), test istasyonlarına ve izolasyon servislerine ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur.

Hilti, geçici, modüler ve / veya mobil sağlık bakım ünitelerinin güvenli ve verimli kurulumu ile yan hizmet ve ekipmanların sabitlenmesi ve montajı ile ilgili çeşitli yenilikçi çözümler sunmaktadır.

UYGULAMALAR

Alçıpan Profil Sabitleme

Geçici hastanelerde açık alanları daha küçük odalara bölme ihtiyacından dolayı alçıpan profillerin ana malzemesi beton, sağlam duvar veya çelik olan zeminlere, duvarlara ve tavanlara hızlı bir şekilde sabitlenmesi bu süreçte çok önemlidir.

Hilti'de alçıpan profil sabitlemeleri için hızlı ve güvenilir sabitleme çözümleri sunuyoruz.

Alçıpan profil sabitleme ürünlerine buradan göz atın:

GX 3 Gazlı Çivi Çakma Tabancası PM 30-MG Çoklu çizgi lazer PMC 46 Kombi lazer SD 5000 Alçıpan Vidalama Makinası SD 6000 Alçıpan Vidalama Makinası

Geçici Yapıların Ankrajı

Geçici yapılar inşa ederken, zaman ve verimlilik çok önemlidir. Geleneksel verimliliklere göre daha az delme ve daha az işlemle yüksek verimlilik çözümümüzü kontrol edin.

Geleneksel yöntemlere göre daha az delme ve daha az işlemle yüksek verimlilik sunduğumuz çözümlerimizi kontrol edin:

HUS4-H Vida Dübel HST 3 Mekanik dübel HST 2 Mekanil dübel HIT-RE 500 V3 Kimyasal dübel HIT-HY 200 A Kimyasal dübel HDE 500-22 Uygulama tabancası TE 60-22 Akülü kırıcı delici TE-YX Beton delim ucu (SDS Max)

Mobil Test Ünitesi Yapısı

İnşaatı hızlandırma, verimli ve güvenli kurulum sağlama yeteneği her sağlık projesinde anahtar rol oynar. Boru destekleri, kablo kanalları, kanal geçişleri, elektrik panosu kutuları, sığınaklar ve tepegöz tıbbi dahil olmak üzere tipik uygulamalar için geniş bir modüler destek sistemleri yelpazesi sunuyoruz.

Mobil test birimi yapısı için ürünlere buradan göz atın:

HUS4-H Vida Dübel TE 6-22 Akülü darbeli kırıcı delici SIW 4AT-22 ½ Akülü darbeli somun sıkma makinesi MQ 41 6m Kanal Sistemi

HILTI SERVİSLERİ

Hilti tool servicesÜrün ve Mühendislik Servisleri

Tamir servisimiz, bina inşaatı profesyonellerine tamir kalitesi ve lojistik hizmetlerindeki yüksek standartlarımızla çalışmalarını kesintisiz tutma yeteneği sunmak için tasarlanmıştır.

Hilti, üretkenliğinizde size yardımcı olacak çeşitli mühendislik yazılımları sunmaktadır.

Daha Fazlası

Hilti Logistics services

Mühendislik Servisleri

Hilti, yenilikçi ürünlerimizi değerlendirme ve belirleme konusunda Mimarları ve Mühendisleri eğitmek ve onlara yardımcı olmak için çeşitli teknik destek hizmetleri sunmaktadır. Hilti mühendisleri ve teknik uzmanları, ekibinize uygulama odaklı tasarım çözümleri geliştirme konusunda destek olur. Uzmanlığımızı, temel yapısal ve yapısal olmayan uygulamalar konusunda tasarım ve inşaat topluluğuna danışmanlık etmek ve eğitim vermek için kullanıyoruz. Daha iyi bir gelecek inşa etmek için saygın müşterilerimizle ortak olmak amacıyla çok çeşitli teknik hizmetler sunuyoruz.

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ